Чому місце королеви Єлизавети II на балконі палацу неочікувано зайняла Кейт Міддлтон?

Чому місце королеви Єлизавети II на балконі палацу неочікувано зайняла Кейт Міддлтон?

Всупереч очікуванням королівських експертів та фанатів монаршої родини Єлизавета II не змогла бути присутньою на балконі палацу під час святкування Дня пам'яті полеглих. В офіційній заяві, опублікованій Букінгемським палацом, говорилося: «Королева, вивихнувши спину, сьогодні вранці з великим жалем вирішила, що не зможе бути присутньою на сьогоднішній недільній службі пам'яті полеглих у Кенотафі. Її Величність розчарована тим, що вона пропустить службу».

Букінгемський палац наполягає на тому, що розтягнення спини Єлизавети II не було пов'язане з недавнім перебуванням монархині у лікарні короля Едуарда VII у Мерілебоні. За час свого 69-річного правління королева лише шість разів пропускала недільні служби, присвячені дню пам'яті загиблих воїнів: чотири рази через перебування за кордоном із королівським турне та двічі під час вагітності.

«Як і в попередні роки, від імені Її Величності вінок буде покладений принцом Уельським. Його Королівська Високість разом з герцогинею Корнуолльською, герцогом і герцогинею Кембриджськими, графом і графинею Уессекськими, королівською принцесою і Віце-адміралом сером Тімом Лоуренсем, а також герцогом і герцогіною », - йшлося у заяві Букінгемського палацу.

Нагадаємо читачам УД, що щорічний захід Дня пам'яті загиблих присвячено пам'яті полеглих у Першій та Другій світових війнах, а також інших подальших військових конфліктах, таких як Корейська війна, війна в Афганістані та війна у Іраку. День пам'яті загиблих вважається одним із найголовніших державних свят Великобританії. Тому він особливо шанується серед членів королівської родини Віндзорів.

У той час як принц Вільям з іншими членами королівської родини покладали вінки, Кейт Міддлтон, Камілла Паркер-Боулз разом з графинею Софією спостерігали за тим, що відбувається з балкону Міністерства закордонних справ. Королівські експерти особливо відзначили зовнішній вигляд герцогині Кембриджської. Всі погляди були прикуті до її похмурого, але дуже елегантного чорного пальта від Alexander McQueen.

І хоча герцогині вдалося елегантно підмінити Єлизавету II на такому важливому заході, багато хто не міг не поставити питання, чому саме Кейт Міддлтон, а не Камілла Паркер-Боулз зайняла місце монархині? Деякі королівські експерти побачили у цьому знак того, що королева всерйоз обмірковує можливість передачі трона Кембриджам в обхід принца Чарльза. Чи це так чи ні покаже час, а ми в свою чергу хотіли б побажати Її Величності якнайшвидшого одужання, і міцного здоров'я.

За традицією, жінки у чорному виконали національний гімн Великобританії. Насправді, Кейт цього важливого дня повторила свій образ 2018 року на цьому ж заході - пальто-сюртук з білим коміром і червоними погонами від Alexander McQueen.

Змінився лише капелюшок герцогині — чорний, із широкими полями. Уважні шанувальники тут же встежили в цьому аксесуарі «копіювання» Меган Маркл, яка з'являлася на цьому балконі в дуже схожій крислатій федорі.

Але значно важливіша деталь образу дружини потенційного короля — червоний мак на лацкані пальто-сукні. Вважається, що червоні квіти виросли на полі Фландрії після закінчення Першої світової війни. Три маки Кейт, як передбачається, могли служити відсиланням до трьох братів її прабабусі, які загинули у тих битвах.

Український Дощ писав раніше, що Кейт Міддлтон взяла інтерв'ю у ветерана війни у ​​День пам'яті полеглих 11 листопада.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Союзники мають намір озброїти Україну протикорабельними ракетами дальньої дії
Світ
Союзники мають намір озброїти Україну протикорабельними ракетами дальньої дії
Декілька держав, стверджують джерела, готові відправити Україні ракети Harpoon, але ніхто з них не хоче бути першою або єдиною країною-постачальником...
Сенат США нарешті схвалив виділення 40 мільярдів доларів на підтримку України
Світ
Сенат США нарешті схвалив виділення 40 мільярдів доларів на підтримку України
Для набуття чинності закон ще має підписати президент США Джозеф Байден...
Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера через зв'язки з росією позбавили привілеїв 
Світ
Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера через зв'язки з росією позбавили привілеїв 
Права на пенсію Шредера поки не позбавили, хоча його соратники у Соціал-демократичній партії і схиляються до такого варіанту...
МЗС рф оголосило про видворення 85 співробітників посольств Франції, Іспанії та Італії
Світ
МЗС рф оголосило про видворення 85 співробітників посольств Франції, Іспанії та Італії
Про це заявила речниця МЗС рф Марія Захарова ще до того, як посли прибули до міністерства закордонних справ рф...
Фінляндія та Швеція офіційно передали заявки на вступ до НАТО
Світ
Фінляндія та Швеція офіційно передали заявки на вступ до НАТО
У середу, 18 травня, скандинавські країни подали заявки на членство в НАТО. Генсек Альянсу привітав це «історичне рішення у критичний момент для нашої безпеки»...