[]

Чому Білл та Мелінда Гейтс миють посуд разом?

Чому Білл та Мелінда Гейтс миють посуд разом?

Секрет міцного шлюбу Білла і Мелінди Гейтс зводиться до однієї простої формули: партнерство повинно бути збалансованим. Окрім спільного управління The Bill & Melinda Gates Foundation, вони вечорами разом ... миють посуд. В інтерв'ю Business Insider Мелінда розповіла, чому ця традиція є важливішою, ніж може здатися на перший погляд.

Подружжя у шлюбі вже 25 років. Білл і Мелінда познайомилися у 1987 році, коли вона прийшла працювати в Microsoft продакт-менеджером. За діловою вечерею їх посадили поруч і вони відразу знайшли спільну мову. Щоправда, Мелінда відмовила Біллу в побаченні, яке він призначив через два тижні, так як вважала його «недостатньо спонтанним», тож він подзвонив їй через дві години та запропонував зустрітися в цей же вечір.

З того часу пара заснувала найбільшу благодійну організацію, яка бореться з бідністю, виростила трьох дітей - Дженіфер, Рорі і Фібі. Незважаючи на щільний графік, обоє знаходять час на виконання домашніх обов'язків. Це може здатися банальним, але поділ неоплачуваної рутинної праці, який займає багато часу і традиційно перекладається на плечі жінок, є ключовим кроком до гендерної рівності, подолання бідності та процвітання економіки.

Мелінда Гейтс зазначила, що жінки за своє життя за неоплачуваною роботою проводять у середньому на 7 років більше , ніж чоловіки. І якби жінки змогли знизити кількість неоплачуваних годин з 7 до хоча б 5 на тиждень, їх продуктивність на робочому місці зросла б на 20%.

Більше того, поділ обов'язків допомагає зміцнити відносини. У своїй книзі «Час підйому. Як права жінок змінюють світ» Мелінда розповіла, що під час першої вагітності відчувала себе дуже самотньою. Її чоловік багато працював, а Мелінда ніяк не могла зрозуміти свою роль у цій родині. Парі знадобилося чимало часу та серйозних розмов, для того, аби знайти способи досягнення рівноваги. Одним із них, як не дивно, стало миття посуду.

"Одного разу я усвідомила, що вже протягом 15 хвилин стою на кухні, у той час як інші розійшлися і займаються своїми справами, - згадує Мелінда. - І в один прекрасний вечір я просто не змогла стримати злість і роздратування. Коли всі встали з-за столу після вечері і почали  розходитися по кімнатах, я поставила руки в боки і сказала, що ніхто не піде з кухні, поки не піду я".

Так Мелінді вдалося привернути загальну увагу і домочадці залишилися, аби допомогти їй. Тепер це стало доброю традицією у сім'ї Гейтсів.

[]
Теги
Схожi
В Італії працівник лікарні 15 років не ходив на роботу, але отримував зарплату
Цікаве
В Італії працівник лікарні 15 років не ходив на роботу, але отримував зарплату
Співробітнику лікарні Пульезе Чаччояк в Калабрійському місті Катандзаро і раніше виплачувалася щомісячна зарплата в розмірі 538 тис євро, попри те, що він не приходив на роботу з 2005 року...
До ТОП-50 людей, що змінюють світову гастрономію, потрапив Євген Клопотенко
Цікаве
До ТОП-50 людей, що змінюють світову гастрономію, потрапив Євген Клопотенко
Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко потрапив до списку 50 людей, які змінюють світову гастрономію #50Next...
Вперше: у Києві запустили радіо для школярів
Цікаве
Вперше: у Києві запустили радіо для школярів
У Києві в тестовому режимі запрацювало перше онлайн радіо «П.О.Р.Ш.» для школярів...
Українець встановив два світові рекорди
Цікаве
Українець встановив два світові рекорди
Майстер народної творчості з Волині Анатолій Бойко просвердлив у курячому яйці 33 346 отворів, а в гусячому – 52 745...
В Японії створили черевики з пальцями і педикюром
Цікаве
В Японії створили черевики з пальцями і педикюром
Японський бренд Midorikawa представив черевики у вигляді людської ноги...