[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Чи не гарантує наша влада Путіну, що в Криму все буде Росія?

Чи не гарантує наша влада Путіну, що в Криму все буде Росія?

Чому ситуація на маленькому каналі ATR невеликого кримськотатарського народу глобальніша, ніж здається на перший погляд?

Можливо не всі знають, але до окупації у кримських татар був крутий канал. Візуально він нічим не відрізнявся наприклад, від 112-го. А його інтелектуальний рівень був на голову вищим, ніж те, що вважається нормою на УкрТБ. Кримським татарам це вдалося, бо вони розуміли важливість існування альтернативи російському зомбо-ящику у Криму. 

Після окупації Криму власник ATR Ленур Ислямов зміг вивезти на материк небагато. Матеріальна база кримського ATR зараз використовується окупантами. На відміну від України, вони щедро вкладаються в кримськотатарський медіа-ресурс.

4 роки тому Україна ухвалила політичне рішення допомагати з фінансуванням “материкового” ATR. Поклавши руку на серце, слід визнати, що виділення цих грошей для влади завжди було батогом та пряником одночасно.

Зі зміною влади фінансування канал посадили на голодний пайок. Всю осінь ATR-у обіцяли. Як і було обіцяно, гроші з‘явилися. В останній робочий день 2019-го. Зняти їх було вже неможливо. Всю осінь, всю зиму більшість працівників - без зарплат.

Вчора в казні знову з‘явилися гроші для ATR, але їх знову неможливо забрати. 


Раніше канал кримських татар фінансували неправильно - «попередники» неправильно читали закон, - пояснюють у казначействі Києва. А правильне прочитання закону таке, що взяти вже виділені гроші неможливо.
Якби ця ганебна історія з фінансуванням розгорталася у безповітряному просторі, де не було б заяв Зеленського про мирні очі Путіна, яким він вірить більше, ніж власній розвідці.

Якби не заяви лідера партії влади Арахамії про можливість подачі води в окупований Крим за поступки по Донбасу. Якби не ще багато різних «якби», можна було б повірити, що все це крючкотворство - ініціатива дрібних чиновників. До всіх «якби» важливо окремим пунктом додати те, що Україна нещодавно відрізала свої найбільші телеканали мешканцям окупованих територій. Під соусом зобов‘язань перед ЄС, дотримання різних законів і правильного їх прочитання.


Хочеться вірити міністру культури Бородянському, що «влада вирішує». Вирішує. А не гарантує Путіну, що в Криму все буде Росія.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Путін наказав заморити голодом на «Азовсталі» більше 1000 цивільних - жінок та дітей
Орки скинули авіабомбу на «Азовсталь»: скільки загинуло людей неможливо з‘ясувати
Маріупольських чоловіків терористи спробують мобілізувати для війни проти України
Папа Римський заявив, що підтримка українців - це расизм. А чому б йому не вивезти поранених з Маріуполя?