[]

Як перевірити, наскільки безпечною є кімната вашої дитини?

Як перевірити, наскільки безпечною є кімната вашої дитини?

Скоріш за все, ви уже виконали усі базові заходи для захисту дітей ще тоді, коли вони почали повзати, однак знайдіть час ознайомитися з кількома важливими рекомендаціями, аби переконатися, що кімната дитини дошкільного чи шкільного віку залишається для неї все такою ж безпечною та комфортною.

Розгляньте у якості спального місця низьке ліжко. Сьогодні такі ліжка набувають популярності не лише для дитячих, але й серед дорослих. Поставте ліжко біля стіни або в кутку кімнати, аби мінімалізувати ризик падіння з ліжка. Уникайте розташування спального місця біля вікна. Якщо дитина дошкільного віку, можете додати поручень з тієї сторони ліжка, яка звернена у кімнату.

Переконайтеся, що на всіх вікнах встановлені захисні решітки або обмежувачі, й перевірте, чи не має ваша дитина доступу до меблів, залізши на які зможе дістатися вікна. Не покладайтеся на віконні екрани для запобігання падінь з вікон, тому що вони можуть не витримати вагу дитини. Обов'язково обріжте усі  шнури до недосяжної для дитини висоти.

Використовуйте якір для меблів і обмежувачі ящиків. Приберіть усі важкі предмети з меблів або книжкових шаф. Додайте бампери на усі гострі кути меблів.

Додайте накладки на килимки, які ймовірно можуть ковзати.

Приберіть торшери. Для освітлення дитячої кімнати підійдуть настінні бра. Можете додати також нічні вогні та лампу для читання біля ліжка. З останньою буде зручно прищеплювати дітям любов до читання перед сном. У молодшому віці можна розглядати книги з картинками, у більш дорослому - читати перед сном. Є висока ймовірність, що така корисна звичка збережеться у дитини й у дорослому житті.

Позбудьтеся гаджетів та інших електроних приладів. У всіх них є екрани, які імітують денне світло і відволікають дитину від сну. Більше того, вони можуть стати тим, без чого дитина у майбутньому не зможе заснути. Якщо ви сподіваєтеся, що з такими пристроями їй буде легше заснути, то фахівці поспішають із застереженням, що дитина може прокидатися, коли ви вимикатимете їх пізніше.

Встановіть детектори диму та вуглекислого газу. Правила пожежної безпеки важливі як для дітей, так і для дорослих. Перевіряйте їх регулярно.

Переконайтеся, що всі розетки мають ковзаючі кришки і закріпіть всі електричні шнури.

Заблокуйте доступ до радіаторів та обігрівачів

Помістіть дзвінок або датчик руху на двері, щоб ви знали, якщо дитина рухається вночі.

Прибирайте на ніч іграшки до шафи. 

Наостанок, не забудьте вирішити, скільки джерел світла залишатимете ввімкненими в кімнаті перед сном, і чи будуть двері до спальні відкритими, коли ви йдете. Обов'язково дотримуйтеся свого вибору.

Дякуємо, що знайшли час, аби переконатися, що кімната вашої дитини максимально безпечна!

 

[]
Теги
Схожi
В Японії створили черевики з пальцями і педикюром
Цікаве
В Японії створили черевики з пальцями і педикюром
Японський бренд Midorikawa представив черевики у вигляді людської ноги...
У Китаї з’явився перший в світі світлофор для верблюдів (фото, відео)
Цікаве
У Китаї з’явився перший в світі світлофор для верблюдів (фото, відео)
Тури на верблюдах популярні у регіоні «співучих дюн», і світлофор встановили для безпеки руху. Верблюди можуть переходити дорогу на зелений сигнал, а люди - на червоний...
Кохана Ілона Маска набила тату в вигляді шрамів на всю спину (фото)
Цікаве
Кохана Ілона Маска набила тату в вигляді шрамів на всю спину (фото)
Фанати порівняли нове тату співачки зі шрамами, отриманими в міжгалактичній битві...
В Одеському зоопарку народилося верблюденя
Цікаве
В Одеському зоопарку народилося верблюденя
В Одеському зоопарку народилося верблюденя, дитинча поки перебуває з мамою в окремому вольєрі...
У Києві медикам довелося рятувати чоловіка, який одягнув гайку на статевий орган
Цікаве
У Києві медикам довелося рятувати чоловіка, який одягнув гайку на статевий орган
У столиці медики звернулися за допомогою рятувальників, аби допомогти чоловікові, який одягнув гайку на статевий орган...