Черговий фейк з путіним: диктатор нібито зустрівся з матерями військових, яких упізнали

 Черговий фейк з путіним: диктатор нібито зустрівся з матерями військових, яких упізнали

У Кремлі 25 листопада заявили, що російський диктатор владімір путін нібито зустрівся з матерями військовослужбовців-учасників війни проти України. Повідомляється, що зустріч відбулася у підмосковній резиденції путіна у Ново-Огарьово. Телеграм-канал «Можемо пояснити» упізнав серед учасниць зустрічі чиновниць, депутатку-єдинороску, функціонера ОНФ, та авторку пропагандистського кіно.

На опублікованому пресслужбою Кремля відео видно, що за столом із Путіним сидять 17 жінок. Телеграм-канал «Можемо пояснити» пише, що йому вдалося ідентифікувати кількох учасниць зустрічі, серед яких опинилися функціонери загальноросійського громадського руху «За россію» та або Загальноросійський «народний» фронт (ЗНФ) та інших провладних рухів, чиновниці та члени «Єдиної росії». 

Наприклад, за столом із Путіним на цій зустрічі опинилася московська чиновниця та депутатка-єдинороска Ольга Бельцева. Ще однією учасницею стала керівниця підмосковного виконкому ЗНФ Юлія Бєлєхова. У Ново-Огарьово була також режисерка Олеся Шигіна, яка знімає православне "патріотичне" кіно.

За столом перебувала також мешканка Чечні Жарадат Агуєва, сини якої високопоставлені силовики, командир батальйону «Захід-Ахмат» Ісмаїл Агуєв та начальник Курчалоєвського РВВС Рустам Агуєв.

З жовтня родички мобілізованих росіян (переважно їхні дружини та матері) почали записувати відео з проханнями до влади забезпечити їх близьких найнеобхіднішим і відвести від лінії фронту, куди, за їхніми словами, їх мобілізованих родичів відправили без належної підготовки та спорядження.

«Рада матерів і дружин росії», в яку об'єдналися деякі родички військових, заявила, що на зустріч з путіни покликали лише «кишенькових матерів», пише ВВС.

Деякі заяви Путіна

Повідомлялося, що зустріч у Ново-Огарьово приурочена до дня матері, який у росії відзначають 27 листопада.

«Хочу, щоб ви знали: ми цей біль з вами поділяємо, — заявив путін. - Робитимемо все, щоб не відчували себе забутими, зробимо все, що від нас залежить, для того, щоб відчували плече поруч із собою».

Він також заявив, що зараз в рунеті «дуже багато інформаційних атак» та «фейків».

"Зрозуміло, що життя складніше і різноманітніше, ніж те, що показують на екранах телевізорів або навіть в інтернеті - там взагалі нічому не можна довіряти, там купа всяких фейків, обману, брехні", - заявив Путін.

У вступному слові Путін також сказав, що сам дзвонив російським військовослужбовцям:

«Я з ними іноді говорю — телефоном з деякими говорив безпосередньо, з хлопцями. У всякому разі, я говорив з тими, хто мене навіть дивував своїм настроєм, своїм ставленням до справи. Вони не чекали цих дзвінків від мене, теж через мам, до речі, ці дзвінки були. Це дає мені повну підставу говорити, що вони герої».

Звертають увагу й на те, що путін сказав учасниці зустрічі Ніні Пшеничкіній, членкині так званої «громадської комісії ЛНР». Вона розповіла, що її син загинув у бою на Луганщині у 2019 році.

«Ми колись із цього світу все підемо, це неминуче. Питання, як ми жили. Дехто ж живе чи не живе — незрозуміло, і як іде — від горілки чи ще від чогось — незрозуміло, а потім пішли. Жили чи не жили — теж непомітно прогорнулося якось: чи то жила людина, чи ні. А ваш син жив, розумієте? Його мету досягнуто. Це означає, що він і з життя недаремно пішов. Розумієте? У цьому сенсі, звичайно, його життя виявилося значним, з результатом прожитого, причому з таким, якого прагнув», - відповів жінці путін.

З посиланням на міністра оборони путін сказав, що госпіталі «заповнені лише на 38%» і знову, говорячи про напад на Україну, заявив, що рф «доб'ється своєї мети».

Також він заявив, що росія напала на Україну через Захід, який «до всього цього довів». Війна — «це шлях до якогось навіть внутрішнього очищення та оновлення», — сказав Путін.

(Цитати наведені за стенограмою із сайту Кремля)

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Семеро людей загинуло і кілька було поранено внаслідок стрілянини в Єрусалимі
Світ
Семеро людей загинуло і кілька було поранено внаслідок стрілянини в Єрусалимі
Араб відкрив вогонь по людях, коли вони виходили з синагоги «Атерет Авраам» після вечірньої п'ятничної молитви...
У центрі Лондона висувний туалет розчавив людину
Світ
У центрі Лондона висувний туалет розчавив людину
У Лондоні чоловіка затиснуло під висувним громадським туалетом. Він помер...
Стратегія космічної безпеки Євросоюзу буде затверджена вже у березні
Світ
Стратегія космічної безпеки Євросоюзу буде затверджена вже у березні
Із 5500 супутників, які зараз перебувають на орбіті, майже 10% — це військові супутники, «але серед інших багато хто має подвійне призначення...
ЄС створить міжнародний трибунал для розслідування російського «злочину агресії»
Світ
ЄС створить міжнародний трибунал для розслідування російського «злочину агресії»
Варіант суду безпосередньо в Україні підтримує ФРН, яка не впевнена, що створення спеціального трибуналу отримає при голосуванні в ООН необхідну підтримку країн-членів ...
В Ірані чоловік з автоматом Калашникова увірвався до посольства Азербайджану: одного вбито, двоє поранених
Світ
В Ірані чоловік з автоматом Калашникова увірвався до посольства Азербайджану: одного вбито, двоє поранених
У Баку поклали відповідальність на Тегеран за невиконання зобов'язань Віденської конвенції з питань охорони дипломатичних представництв...