[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Час вийти і сказати, що воєнно-політичний вибір «іти до кінця» означає крах критичної інфраструктури

Час вийти і сказати, що воєнно-політичний вибір «іти до кінця» означає крах критичної інфраструктури
Якщо без світла не сидять мажорні офіси, а перша леді не топить удома буржуйкою – то заклики виїжджати з країни через загрозу блекауту звучать знущально.
 
Не дуже розумію цих квапливих спростувань. А що не так? Навіщо спростовувати очевидність?
 
Власник ДТЕКу проведе цю зиму на віллі Les Cedres у Французькій Рив'єрі за 200 млн євро в затінку ботанічного саду площею 14 га, на півострові між Ніццою й Монако, де сусідами зліва є співзасновник Microsoft, а справа – родина Ферреро.
 
І це правильно. Хто подбав про своє захищене майбутнє – той молодець. А хто ні – той 30 років ішов до блекауту. Спростування похапцем – це зайве свідчення правильності сказаного. Краще реально оцінювати масштаби небезпеки, ніж приховувати їх і вподобайки збирати підбадьорливими відео.
 
Ще у вересні, коли всі святкували звільнення Слобожанщини (по ній якраз пролягає маршрут аміакопроводу, запуск якого прив’язаний до зернової угоди) – я на всіх етерах багатократно наголошував: позиційна війна завершилась і почався терор без правил, а в ньому перемогти лінійними воєнними засобами надскладно.
 
Усвідомлюючи, що країна не здатна захиститися від енергетичного терору – замість інтерв’ю про те, хто кому не готує сніданки, треба виходити до народу з об’єктивним зверненням і без загравань пояснити ціну блекауту.
 
Пора би вже облишити дурновату звичку нічого не повідомляти народу, аби він зненацька не розбігся врозбрід. Уже нема куди бігти. Країна й так перетворена в наглухо задраяну пастку без права вибору. Тому час вийти і сказати, що воєнно-політичний вибір «іти до кінця» означає крах критичної інфраструктури.
 
Якщо ворог перейде на газовий тероризм, а далі на промисловий – це на століття назад відкине країну, що і є метою терориста. Він цього не приховує. Завоювати не може – але загнати в середньовіччя може.
 
Якщо не можна цього уникнути – треба готувати народ. Не говорити зі своїм народом – означає його не розуміти і не поважати. І не вірити в нього.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
21 листопада - день двох не доведених до кінця революцій: змінилися прізвища, а не система
Емоційна наступально-звинувачувальна риторика стосовно польського Пшеводува неприпустима
П'ята стаття НАТО декларує допомогу постраждалій країні. Причому не завжди військову допомогу
Світова війна ведеться поколінням 70-річних, яке тримає в руках ядерну зброю