Чарльз III купив за 3 млн маєток, аби зберегти спокій королеви Камілли

Чарльз III купив за 3 млн маєток, аби зберегти спокій королеви Камілли

Король Великої Британії Чарльз III купує будинок по сусідству із заміським маєтком своєї дружини, королеви Камілли, у Вілтширі за 3 мільйони фунтів стерлінгів. Однією з причин цього рішення стало небажання монарха дозволити потенційному супернику щодо угоди на купівлю перетворити нерухомість на галасливе місце для проведення весіль, пише Mail.Online.

Маєток Ray Mill був для Камілли притулком протягом 30 років. Вона приїжджала туди, щоб усамітнитися і відпочити від суспільної уваги. Жінка не продала будинок навіть після того, як вийшла заміж за спадкоємця престолу. Тут вона пережила і руйнівну новину про рак у Чарльза, збиралася з думками і силами, щоб підтримати його. Приїжджаючи сюди, королева насолоджується верховою їздою, спілкуванням із сім'єю і прогулянкою із собаками. Щоправда, вона також зобов'язана перебувати в Highgrove House у Глостерширі та Clarence House у Лондоні, офіційних будинках, які вона ділить із Чарльзом, але все ж не готова розлучитися з улюбленим маєтком.

Ray Mill Камілла купила після розлучення з Ендрю Паркером Боулзом 1995 року за 850 000 фунтів стерлінгів

Після того як стало відомо, що сусідній маєток The Old Mill збираються продати, щоб переобладнати його для проведення весіль, Камілла дуже занепокоїлася. За словами інсайдерів, вона була не в захваті від того, що кожні вихідні десятки гостей галасували б і гуляли по інший бік її паркану.

Забудовник Філ Клейтон купив The Old Mill сім років тому за 675 000 фунтів стерлінгів і одразу ж почав масштабну реконструкцію, через що посварився із Каміллою та іншими сусідами. Під час будівельних робіт він переробив колишній гараж на території в апартаменти для відпочинку вартістю 160 фунтів стерлінгів за ніч, Pear Tree Loft, які він рекламував на Airbnb та інших сайтах оренди.

На превеликий жах Камілли та її служби безпеки, вони розташовані всього за 200 футів від її вхідних дверей. Апартаменти були заброньовані протягом усього минулого року і давали туристам з Європи, США та Австралії можливість побачити королеву і скористатися її приватною під'їзною дорогою, яку вона ділить з Клейтоном.

Король Чарльз і королева Камілла

Друзі Камілли сказали, що продаж власності забудовнику, який хотів побудувати місце для проведення весіль, був останньою краплею. З огляду на потенційний ризик для безпеки Камілли, король втрутився в останній момент, щоб заблокувати продаж і купити The Old Mill за приватні кошти. Один з інформаторів розповів журналістам, що потенційний покупець прагнув максимально використати вигідне розташування будинку і хотів "максимізувати комерційне використання власності як короткострокової оренди на час відпустки і місця проведення весіль".

Королева-консорт Камилла: 10 интересных фактов о жене короля Великобритании  Чарльза III / В мире / Судебно-юридическая газета

Після купівлі будинку король планує здавати його в оренду перевіреним людям, які забезпечать його належне використання і не завдаватимуть незручностей королеві.

"Нова угода є прагматичним рішенням, будучи як надійним фінансовим вкладенням, так і способом збереження конфіденційності Її Величності, захисту і постійної насолоди її улюбленим будинком без використання будь-яких державних коштів. Я знаю, як вона вдячна і як вона радіє, не в останню чергу з урахуванням усіх додаткових стресів і тривог минулого року", — зазначив інсайдер.

У Букінгемському палаці ніяк не прокоментували рішення короля про купівлю нерухомості.

Український Дощ писав раніше, що Чарльз ІІІ поділиться улюбленою музикою на радіо в Apple Music

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
У ВООЗ готуються до ядерної катастрофи через війну в Ірані
Світ
У ВООЗ готуються до ядерної катастрофи через війну в Ірані
Представники Всесвітньої організації охорони здоровʼя готуються до ядерної катастрофи...
Польський суд схвалив екстрадицію «чорного» археолога до України за незаконні розкопки у Криму
Світ
Польський суд схвалив екстрадицію «чорного» археолога до України за незаконні розкопки у Криму
Резонансна справа російського археолога, який вів розкопки в Криму...
Венс відвідає Угорщину на знак підтримки Орбана напередодні виборів — Reuters
Світ
Венс відвідає Угорщину на знак підтримки Орбана напередодні виборів — Reuters
Віцепрезидент США Джей Ді Венс відвідає Угорщину найближчими днями...
РФ розширює співпрацю з Іраном: надає супутникові знімки та вдосконалені технології дронів - WSJ
Світ
РФ розширює співпрацю з Іраном: надає супутникові знімки та вдосконалені технології дронів - WSJ
Росія розширює обмін розвідданими та військове співробітництво з Іраном...
З Україною було б покінчено за один день, якби ми не допомогли – Трамп
Світ
З Україною було б покінчено за один день, якби ми не допомогли – Трамп
Україна могла припинити спротив у перший день без допомоги США, каже Трамп....