Бумеранг: волонтерка роз'яснила «квартальцю» Кошовому, чому його дитині важко з людьми

Бумеранг: волонтерка роз'яснила «квартальцю» Кошовому, чому його дитині важко з людьми

Волонтерка написала комент до статті в ЗМІ про те, що старша донька актора української студії "Квартал 95" страждає від булінгу у школі. Дочка Євгена Кошового Варвара зізналася, що її батько хотів піти у школу "бити морду" кривдникам доньки. Відповідь волонтерки викликала гаряче обговорення в мережі.

Суть статті полягала в тому, що 12-річна донька актора української студії "Квартал 95" Євгена Кошового Варвара зізналася, що страждає від булінгу у школі. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню КП. 

"У мене взагалі немає бажання ходити в це неприємне для мене місце (школу.  – ред). Не бачу сенсу. Не хочу сидіти на одному місці, хочу далі розвиватися. Розумію, що навчання важливе, але щойно чую про школу, уроки, у мене одразу ж пропадає настрій. Тому що моя асоціація зі школою – це булінг. І булінг страшний! Діти думають, що мій тато – клоун. А він не такий!" – заявила вона.На думку Кошової, зміна школи не дасть результату.

"Це не вирішить проблеми. Коли діти дізнаються, що мій тато – Євген Кошовий, усе одно починають заздрити, говорити непристойності", – зазначила вона.

Донька Кошового запевняє, що не може дати відсіч кривдникам і вважає за краще мовчати. За її словами, батько хотів піти у школу розібратися.


"Тато говорить: "Може, піти набити морду?" І що? Що це змінить? Це неправильно. Але, щоправда, я вже не можу це вислуховувати. Напевно, потрібно просто говорити з батьками, які так виховують дітей, що вони можуть говорити непристойності іншим."- сказала дівчинка.

У відповідь на цю статтю одна з волонтерок фронту залишила коментар, в якому роз'яснила Кошовому, чому таке відбувається з його дитиною.

"Я сказала, що тато дівчинки принижує Україну і українців, це неправда? А скажіть, дітям Віталія Кличка приємно, що їх батька, всесвітньо відомого спортсмена, в рідній країні, кварталець Кошовий постійно зображує обмеженим дебілом?? Може у Кошового заслуг більше, ніж у Кличка? Може це Кошовий прославив Україну на весь світ як великий спортсмен ?? А дітям або батькам людей, яких вбивали на Майдані приємно, коли над ними знущався Квартал? А коли Кошовий стояв на стадіоні поруч з ветеранами війни та вдовами в футболці “По..уй”, це теж норм? А як знущалися над українцями-зарабітчанами, які орють день і ніч на будівництвах, щоб свої сім’ї прогодувати. За все в житті треба відповідати. Коли Ви ображаєте народ, який бореться і проливає кров, то не чекайте, що все Вас будуть любити і поважати. Ви самі винні, що над Вашими дітьми знущаються."

Відповідь волонтерки викликала резонанс і палке обговорення.

Волонтерку підтримав і вeтeрaн АТ0, блогер Валeрій Прoзапaс прокомeнтував інтeрв’ю донькu шоyменa Євгена Кoшoвoгo:

“Спочатку тu ходuш в кєпці з напuсом “Рohuy!”, крuвляєшся “та шо тут думать?” і з ідіотськuм вuразом облuччя підтрuмуєш на стадіоні знущання коміка над державнuком – а трохи згодом з’являються душераздірающіє статті про булінг твоєї дuтuнu через те, що “мой папа клоун”. Ви приклали руку до оскотинювання населення своїм ідіотським йумором, піснями про “горіла хата” та іншою пошлятиною – от і отримуєте результати своєї роботи. То ж не очікуйте на співчуття населення, ви самі виховували його байдужість та вбивали його гідність – так працює давній закон про яму для інших. “Слуґі” та підслужники затаврували себе назавжди, і це тільки справедливо.” – пише Прозапас у своєму Фейсбук.

Євген Кошовий - актор гумористичного шоу "Кварталу 95", де працював довгий час теперішній президент України. "Спеціалізацією" Євгена в постановках Кварталу, насправді, було висміюванння чинного мера і чемпіона світового рівня Віталія Кличка. Також критиці Кварталу піддавалися всі без винятку президенти України, політичні та громадські діячі, а також самі українці виставлялися тупуватою і зрадницькою нацією, а держава Україна - бідною, продажною та низькокультурною країною.

На т.з. кандидатські дебати, що відбулися між Зеленським і Порошенком на стадіоні у 2019 році, Євген Кошовий прийшов в команді підтримки чинного президента в кофті з надписом "pohui".

У день інавгурації Володимир Зеленський привітав Кошового цілунком.

Теги
Схожi
З України намагалися вивезти до Європи та США комплектуючі до бронетехніки
Україна
З України намагалися вивезти до Європи та США комплектуючі до бронетехніки
Служба безпеки України викрила нелегальне вивезення військової продукції з України до країн Центральної Європи та Північної Америки...
До Чорного моря зайшов французький розвідувальний корабель Alize
Україна
До Чорного моря зайшов французький розвідувальний корабель Alize
17 червня в Чорне море ввійшов корабель, який використовує Служба зовнішньої розвідки Франції...
Рада збільшила видатки на зарплати працівників судів за рахунок паралімпійців
Україна
Рада збільшила видатки на зарплати працівників судів за рахунок паралімпійців
Видатки на суди збільшуються на 600 млн грн за рахунок зменшення на таку ж суму обсягу фінансування Міністерства молоді та спорту за бюджетною програмою «Підготовка та участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх»...
МЗС України зробило заяву щодо допиту терористами псевдореспубліки «ЛНР» Протасевича
Україна
МЗС України зробило заяву щодо допиту терористами псевдореспубліки «ЛНР» Протасевича
Повідомлення про проведення «слідчих дій» у Білорусі варто розглядати у контексті спроб РФ надати підлеглим їй незаконним угрупованням хоч якусь псевдосуб'єктність...
У лавах Нацполіції СБУ виявила колишнього бойовика «ЛНР»
Україна
У лавах Нацполіції СБУ виявила колишнього бойовика «ЛНР»
Служба безпеки України викрила у лавах Нацполіції Луганщини колишнього бойовика незаконного збройного формування «Армия Юго-Востока»...