[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Будівництво автократії: цей шлях є дзеркальним повторенням путіна в молодості

Будівництво автократії: цей шлях є дзеркальним повторенням путіна в молодості
Все очікувано. Призначення придворного генпрокурора лягає міцною цеглою, а то й залізобетонною плитою в будівництво автократії, у порівнянні з якою януковицькі замашки виглядають кволою пародією. Вандальне підминання силового блоку й ліквідація бодай найменшої системи противаг – цей шлях є дзеркальним повторенням путіна в молодості.
 
А ще це плювок міжнародним партнерам.
 
Кандидатура Костіна, яка виставлялася владою на керівника САП, була відхилена й визнана недоброчесною. На тій основі, що чоловік брав бюджетні гроші на компенсацію житла в Києві, а місця проживання не декларував; продав 2 квартири в Одесі, але в декларацію не вніс; свою дружину влаштував помічницею іншого депутата, а його дружину влаштував своєю помічницею. А, очолюючи парламентський комітет із правової політики, блокував судову реформу і відмовився ставити на розгляд законопроєкт про ліквідацію Окружного Суду Вовка.
 
Призначення Костіна генпрокурором виглядає як зумисна й показова дія проти міжнародної підтримки. Це призначення може охолодити взаємини з ЄС і США. Вуха ростуть ясно звідки. Путін аплодує, згадуючи свою молодість.
 
Пізній сталін і молодий путін. Такими я їх бачу.
Пізній сталін – недовірливий, параноїдальний, зрісся з троном, безальтернативний. Молодий путін – амбітний, самозакоханий, монопольний, вершинний.
 
Пізній сталін фінально користується з тієї гіперцентралізації, яку він вибудовував усе життя. Молодий путін у самому розквіті смакує будівництво суперконтрольованої моделі.
 
Пізній сталін гнівно присікає будь-яку конкурентність у будь-якому прояві. Молодий путін будує максимально неконкурентний політикум із жорсткою вертикаллю контролю за всім.
 
Пізній сталін доживає віку в ореолі переможця й лідера в очах зазомбованого народу. Молодий путін мріє увіковічнити себе в таких самих категоріях.
 
Пізній сталін самозадоволено усміхається, бо вважає свою ставку на силовиків правильною. Молодий путін формує фалангу силовиків виключно за принципом лояльності, підтримки, дружби, особистої відданості й співучасті.
 
Пізній сталін знає, що після нього за кілометр немає сильного наступника, який втримає вуздечку тиранії, тому задає рейкам незворотньої сили. Молодий путін про рейки ще не думає, але вуздечку вже облюбував.
 
Коли жертва дзеркалить кривдника – кривда подвоюється.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Трампа звинувачують у 30 порушеннях, але він залишиться кандидатом з ореолом «жертви репресій»
Стратегії дій щодо непокори московських попів мали розробляти професіонали, а не сценаристи
Питання про духовну деокупацію, кінцева ціль якої - заборона діяльності УПЦ МП (відео)
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади