[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Боротьба Порошенка проти Мінських угод - це боротьба проти власної біографії

Боротьба Порошенка проти Мінських угод - це боротьба проти власної біографії

 Мітинги «Європейської солідарності» щодо Донбасу дедалі більше нагадують танці для пенсіонерів. Знаєте, коли в парк привозять комунальний оркестр, який грає хіти радянських ВІА, а літні тусовщики дригають подагричними кінцівками і трусять сивими головами.

Єдина відмінність - якщо у випадку з пенсіонерами це щиро і десь навіть зворушливо, то у випадку з «ЄС» - огидно, адже саме ЄСівський лідер є одним з батьків тих недоношених Мінських угод, з якими наразі вимушені мати справу його наступники.

Простіше кажучи, боротьба Порошенка проти Мінських угод та наслідків їхнього виконання - це боротьба проти власної біографії і вчинків, як би це зараз не інтерпретували його райтери. Ба більше, сам Порошенко особливо й не бореться, а відпочиває на турецькому узбережжі, як і належить справжній жертві режиму.

Що стосується ситуації в ООС, раджу вам читати людей, які точно володіють ситуацією та відповідають за свої слова - скажімо військового журналіста Oleksandr Makhov або Денис Казанский - і це трохи допоможе зберегти спокій та зваженість.

Насправді нічого не змінюється: території не залишаються, виборів в ОРДЛО не буде до відновлення контролю над кордоном, армія має повноваження та засоби відповідати на агресивні дії, тобто стріляти у відповідь. Крім випадків тимчасового перемир'я.

То довкола чого весь цей ґвалт? Довкола майбутніх виборів, очевидно. Тримайте голови холодними!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Навіть якщо протести в Білорусі задавлять, вже очевидно, що цим все не закінчиться
Як тебе не жаліти, Києве мій!
Керівники нацполіції, ви що відпрацьовуєте політичне замовлення проросійських сил?
Справа Гандзюк: ізолювали слідство від політкон‘юнктури і все почало працювати