[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Борці з расизмом заборонили прапор Норвегії

Борці з расизмом заборонили прапор Норвегії

У США власники невеликого готелю Грей і Кьєрсті Оффенбеккер зазнали переслідувань з боку борців з расизмом. Причиною став прапор, який вони вивісили біля входу до свого закладу.

Подружжя Оффенбеккер 2018 року переїхало до міста Сент-Джонс у штаті Мічиган. В особняку часів Громадянської війни вони відкрили готель, який назвали «Скандинавський ананас». Перед входом господарі помістили прапор США, а разом з ним прапор Норвегії – на згадку про діда Кьєрсті, який був норвежцем.

Однак майже відразу серед місцевих жителів їх стали називати расистами. Місцеві пояснили Оффенбеккерам, що норвезький прапор вони прийняли за прапор рабовласницької Конфедерації.

Насправді у двох прапорів немає нічого спільного, крім кольорів. Однак рівень освіти жителів Сент-Джонса, очевидно, такий, що вони нічого не знають ні про прапор Норвегії, ні про існування самої Норвегії.

Якщо 2018 року претензії були одиничними, то зараз, на тлі протестів, нападки стали просто нестерпними. Сторінки «Скандинавського ананаса» в соцмережах піддавалися постійним атакам розгніваних «борців за рівність». Власникам надходили погрози.

Найбільш рішучі приходили безпосередньо в готель, де їм пояснювали – Норвегія жодного відношення до Конфедерації не має.

У підсумку Грей і Кьєрсті Оффенбеккер вирішили зняти норвезький прапор, а заодно і американський. Повертати прапори «Скандинавський ананас» не планує доти, доки місцеві жителі не зрозуміють, чим Норвегія відрізняється від Конфедерації.

Довідково. Конфедеративні Штати Америки (англ. Confederate States of America) – самопроголошена незалежна держава на півдні США. Виникла внаслідок відокремлення південних штатів, які намагалися зберегти рабовласницьку систему. Це призвело до Громадянської війни між Північчю й Півднем.

Як писав «Український Дощ», Дональд Трамп передумав переносити вибори президента США.

Прапор «Новоросії» більше скидається на прапор Конфедерації
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Королівська родина Іспанії прилетіла на Майорку
Світ
Королівська родина Іспанії прилетіла на Майорку
Королева Летиція і король Філіп VI разом з дочками прилетіли з візитом на Майорку...
Світлана Тихановська виїхала з Білорусі до Литви
Світ
Світлана Тихановська виїхала з Білорусі до Литви
Світлана Тихановська в безпеці, повідомив глава МЗС Литви Лінкявічус...
Глава Apple став мільярдером
Світ
Глава Apple став мільярдером
Генеральний директор американської корпорації Apple Inc. Тім Кук став новим мільярдером...
Від Байдена вимагають номінувати афроамериканку на пост віцепрезидента
Світ
Від Байдена вимагають номінувати афроамериканку на пост віцепрезидента
Понад сто афроамериканців підписали відкритий лист майбутнього кандидата в президенти США Джо Байдена із закликом зробити в разі перемоги на виборах своїм замом чорну жінку...
Євросоюз має обговорити санкції щодо Білорусі через вибори, - МЗС Німеччини
Світ
Євросоюз має обговорити санкції щодо Білорусі через вибори, - МЗС Німеччини
Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас заявив, що варто підняти питання про фальсифікацію виборів у Білорусі...