[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Блаженніший Святослав: Сім’я - це Євангеліє, добра новина для сучасного розгубленого людства

Блаженніший Святослав: Сім’я - це Євангеліє, добра новина для сучасного розгубленого людства

В умовах епідемії коронавіруса ми по новому усвідомили родину як домашню Церкву, в якій батько виконує функцію священика, а мати – особливої ікони Церкви, як матері, що пригортає і чуває над життям і служить здоров’ю. Таку думку висловив Патріарх УГКЦ Святослав, у своєму відеозверненні з нагоди Міжнародного дня сім’ї, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Цими днями вся світова спільнота звертає свою увагу, думає, молиться за сім’ю. Всесвітній день сім’ї є особливою нагодою, щоб ще раз ми відкрили для себе великий дар, який Бог Отець зробив для людини, створивши її», – заявив Глава УГКЦ.

За його словами, з усіх видів людських спільнот саме сім’ю особисто створив Господь. Християни проголошують сім’ю Євангелієм, доброю новиною для того, щоб допомогти людині в сучасних обставинах, у цьому бурхливому світі, бути щасливою. Щоб допомогти їй не загубитися і не зневіритися.

«Сім’я, як спільнота любові, нерозривний і плідний союз між чоловіком і жінкою, у сучасних обставинах, зокрема в умовах сучасної світової пандемії, справді представляється нам, як оазис порятунку людини», – сказав Блаженніший Святослав.

Патріарх УГКЦ наголосив, що сім’я – це особливий оазис плекання людських стосунків між людьми різних генерацій, різних поколінь, це простір передавання досвіду від старших до молодших. Ми всі шукаємо захисту в колі своєї родини.

"Сім’я – спільнота любові. Вона нас сьогодні рятує і дає нам можливість віднайти зміст всього того, що ми переживаємо», – додав предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав звернув увагу на те, що проблеми ізоляції висвітлили дуже велику проблему домашнього насильства.

«Навіть тоді, коли ми не можемо фізично зібратися разом у наших парафіях і громадах, – каже першоєрарх, – дозвольте сьогодні Церкві завітати до ваших родин за допомогою сучасних засобів зв’язку».

Крім того, предстоятель УГКЦ також закликав до спільної молитви, щоб наша родина була школою любові:

«Саме силою любові можна все здолати, перебороти і оздоровити. Лише оазис любові дає можливість пережити навіть глобальні виклики, які стоять сьогодні перед людством. Саме сила любові, яку ми можемо пережити в нашій сім’ї є сьогодні ліками проти страху. Не боятися в сучасних обставинах можна лише тоді, коли ми відчуваємо силу солідарності, любові, взаємної підтримки в наших родинах. Нехай сім’я – плідний союз любові між чоловіком і жінкою, буде цим маяком, який дасть світло для розбурханого людства в сучасних обставинах».

Отець і Глава УГКЦ привітав всі родини з цим днем, зазначив, що молиться за наречених, які готуються укласти подружжя і, можливо, роздумують, як це зробити в умовах карантину.

«Нехай всемилостивий Господь благословить українську родину, що є Доброю новиною для нашого народу, держави і для нашого суспільства», – на побажав Блаженнніший Святослав.

Раніше Український дощ писав, що сьогодні у всьому світі сьогодні відзначається Міжнародний день сім'ї. У цей день обговорюють проблеми сім'ї, проводять фестивалі, конференції та благодійні акції для малозабезпечених.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Папа Римський вперше з березня благословив віруючих на площі Святого Петра
Релігія
Папа Римський вперше з березня благословив віруючих на площі Святого Петра
Папа римський провів недільну молитву 24 травня в присутності віруючих вперше за час карантину введеного в Італії і у Ватикані через коронавірус...
Католики Німеччини моляться за мир в Україні
Релігія
Католики Німеччини моляться за мир в Україні
21 травня 2020 року греко- і римо-католики Німеччини у солідарності із людьми в Центральній та Східній Європі розпочинають молитися Дев’ятницю до Зіслання Святого Духа...
Жити соборно: Історії з Паризької єпархії
Релігія
Жити соборно: Історії з Паризької єпархії
24 травня в ефірі «Живого ТБ» відбудеться прем’єра фільму «Жити соборно: історії з Паризької єпархії». Фільм складається з восьми частин, кожна з яких розкриває різні аспекти життя Української Греко-Католицької Церкви у Франції, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі та Швейцарії...
Суд повернув Московському патріархату храм на Чернігівщині
Релігія
Суд повернув Московському патріархату храм на Чернігівщині
Свято-Покровський храм с. Ковпита, що на Чернігівщині, громада якого у 2019 р. перейшла до Православної Церкви України, суд повернув УПЦ МП...
Патріарший економ УГКЦ розповів про результати роботи Антикризового центру
Релігія
Патріарший економ УГКЦ розповів про результати роботи Антикризового центру
В УГКЦ вже понад два місяці активно функціонує Антикризовий центр, який координує служіння Церкви в умовах пандемії та шукає способи, як допомогти потребуючій людині...