Бланки «опитування» Зеленського знайшли на смітнику

Бланки «опитування» Зеленського знайшли на смітнику

7 листопада політичний оглядач Андрій Смолій опублікував світлини з закинутого приміщення, де знаходились стоси паперу, серед якого чітко було видно анкети "опитування Зеленського". В партії "відхрестились" від анкети офіційною заявою.

Про це йдеться в офіційній заяві партії "Слуга народу".

Нагадаємо, 7 листопада Андрій Смолій оприлюднив фото із закинутого приміщення, де знаходились стоси бланків з так званим опитуванням президента Володимира Зеленського.

"Цей непотріб просто викинули на смітник. Так само як досі немає остаточних результатів фейкового "опитування", яке було потрібно лише щоб легітимізувати "хотілки" певних олігархів та кремлівських сил. Просто варто вже всім зрозуміти, що Зеленському і його владі байдуже до думки абсолютної більшості українців2, - прокоментував фото Смолій.

У партії "Слуга народу" заявили, що анкети Зеленського "не були бланками суворої звітності", а їх друк "здійнювася із запасом".

"Можливо, на “сенсаційних” фотографіях у Facebook маємо саме такі, зайві бланки. Адже на світлинах чітко не видно, що то заповнені анкети з цього опитування. Серед купи якихось квитанцій та листів з облікових журналів, інших аркушів паперу бачимо кілька бланків, дійсно схожих на анкети. Це можуть бути пошкоджені бланки або ж узагалі надруковані кимось копії анкет. Жодних печаток чи позначок на них не видно. Такі анкети можна було роздрукувати спеціально на будь-якому принтері", – йдеться у заяві партії.

Водночас, партії "СН" закликали усіх медійників і "особливо тих, які вже неодноразово попадалися на розповсюдженні фейків", стати відповідальнішими.

В партії влади підкреслили, що остаточні результати дослідження "5 питань від Зеленського" вже підраховані. І будуть презентовані найближчим часом – після оприлюднення офіційних результатів місцевих виборів.

  • Нагадаємо, президент Зеленський у відеозверненні заявив, що 25 жовтня на виборчих дільницях під час місцевих виборів українцям поставлять "п'ять важливих питань" про те, що "раніше у нас ніколи не питали". Водночас Зеленський не уточнив, що саме питатимуть в українців.
  • Соціологічна група "Рейтинг" оприлюднила результати екзит-полу щодо "опитування", ініційованого президентом України Володимиром Зеленським у день місцевих виборів
  • Згодом, партія "Слуга народу" оприлюднила попередні "результати опитування", ініційованого президентом України Володимиром Зеленським.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Україна
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Проти Мар’яни Безуглої відкрили кримінальну справу за статтею про державну зраду...
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна та Велика Британія підписали угоду щодо зміцнення співпраці в цивільному космосі...
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Україна
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Як згодом з’ясувалося, під час прогулянки біля водойми дівчинка вибігла на лід...
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Україна
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовільнив позов колишнього нардепа Віктора Чумак...
Ми поступово, але втрачаємо території Донецької області- військовий експерт Снєгирьов
Україна
Ми поступово, але втрачаємо території Донецької області- військовий експерт Снєгирьов
Для ворога стратегічно - захопити територію Донецької області...