[]

Наразі безкоштовно: англійська онлайн

Наразі безкоштовно: англійська онлайн

Українська онлайн-школа англійської мови відкрила безкоштовний доступ до свого сервісу.

Безкоштовний доступ до додатка EnglishDom по вивченню англійської мови студенти і школярі можуть отримати на 3 місяці.

У зв'язку з закриттям освітніх установ на карантин і рекомендаціями переходу на дистанційне навчання, українська онлайн-школа англійської мови EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до сервісу ED Words з вивчення англійських слів для школярів і студентів.

За даними Coursera, найбільшої в світі платформи в навчанні онлайн, в період з січня по лютий 2020 роки кількість її нових користувачів в Китаї та Гонконгу зросла майже на 50%.

Схожа ситуація і в інших східних країнах, які постраждали від коронавируса, де кордони між традиційним і онлайн навчанням стираються. Так, за інформацією ЮНЕСКО, на 16 березня вже 85 країн закрили свої навчальні установи.

У EnglishDom відзначили, що вони також спостерігають стрімке зростання попиту на освіту онлайн.

"На дистанційне навчання перейшли 777 мільйонів дітей і молоді, до яких відносяться і учні, і студенти України. Щоб надати їм можливість вчитися онлайн і повноцінно використовувати освітні технології EdTech, ми відкриваємо безкоштовний доступ до нашого сервісу ED Words на 3 місяці", - повідомив Максим Сундалов, співзасновник і керівник EnglishDom.

Мобільний додаток ED Words дозволяє вивчати англійські слова за допомогою алгоритму інтервальних повторень з елементами Гейміфікація. Всього в ED Words більше 28 тисяч англійських слів для вивчення в 350 тематичних наборах, наприклад: "Фільми", "Топ 100 дієслів", "Словник Геймера", "Футбол" та інші. Крім того, є можливість створювати свої набори.

Мобільний тренажер ED Words, інтегрований в платформу EnglishDom, взаємодіє з іншими сервісами компанії. Наприклад, за допомогою розширення для браузера ED Translator можна додавати нові англійські слова з інтернету в список на вивчення і потім вчити їх в додатку. Система EnglishDom синхронізує вивчення слів в додатку ED Words і на сайті, і дозволяє відстежувати прогрес - як користувач вчив англійські слова останній тиждень, місяць, рік, за весь час і в порівнянні з іншими користувачами.

Щоб отримати безкоштовний доступ до ED Words на 3 місяці, необхідно встановити додаток з App Store або Google Play, зареєструватися, перейти в свій профіль і ввести промокод ed_free.

ДОВІДКА. EnglishDom - онлайн школа англійської мови і, одночасно, продуктова IT компанія, яка надихає вивчити англійську за допомогою технологій і людської турботи, і є одним з лідерів EdTech в Східній Європі. У компанії працює міжнародна команда з 400 співробітників, серед яких 300 викладачів англійської мови. Платформа EnglishDom включає 5 інноваційних сервісів для вивчення англійської мови, в їх числі інтерактивний цифровий підручник, де навчається понад 35 тисяч студентів.

[]
Теги
Схожi
Google запустив українською мовою сайт «Навчайте з дому»
Освіта
Google запустив українською мовою сайт «Навчайте з дому»
Для допомоги вчителям та учням у дистанційному навчанні Google запустив українською мовою сайт «Навчайте з дому»...
Кабмін планує скоротити бюджети освіті, науці, охороні здоров'я і культурі
Освіта
Кабмін планує скоротити бюджети освіті, науці, охороні здоров'я і культурі
Уряд хоче на понад 13,4 млрд. грн скоротити витрати на гуманітарну сферу – джерела
...
У Міносвіти назвали терміни закінчення навчального року
Освіта
У Міносвіти назвали терміни закінчення навчального року
Навчальний рік в Україні закінчиться так, як передбачено законодавством...
Відкрито реєстрацію на безкоштовний курс «Українська за 27 уроків»
Освіта
Відкрито реєстрацію на безкоштовний курс «Українська за 27 уроків»
На платформі Prometheus відкрилась реєстрація онлайн на безкоштовний курс «Українська за 27 уроків»...
Кожен може обрати «найкращого учителя у світі»
Освіта
Кожен може обрати «найкращого учителя у світі»
20 березня стартував новий сезон національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020. Номінувати кандидата можна до 1 серпня...