Bellingcat встановила росіян, причетних до жорстоких тортур в ОРДЛО

Bellingcat встановила росіян, причетних до жорстоких тортур в ОРДЛО

За підтримки Bellingcat правоохоронці встановили особи трьох ключових військових злочинців з російським громадянством концтабору "Ізоляція" в Донецьку.

Про це в Facebook повідомив український журналіст Станіслав Асєєв, який пережив полон у терористів "ДНР". За його словами, всі троє причетні до жорстоких тортур, побоїв, принижень людської гідності.

Серед викритих названо:Кривонос Юрій Сергійович, 29.12.1978 р.н., позивний "Товстий". Паспорт громадянина РФ: серія 6019 № 587195. Зайняв місце Палича (Куликівського Дениса) як куратора "Ізоляції".

Юрій Кривонос
Кривонос зайняв місце куратора "Ізоляції"

Бутенко Володимир Володимирович, 17.05.1980 р.н., позивний "Бут". Паспорт громадянина РФ: серія 6019 № 616516. Права рука Кривоноса, один зі старших по зміні.

Бутенко Володимир Володимирович
Бутенко – права рука Кривоноса

Єрьомичев Руслан Володимирович, 15.07.1979 р.н., позивний "Єрмак". Паспорт громадянина РФ: серія 6019 № 627493. Головний любитель молодих дівчаток на "Ізоляції".

Єрьомичев Руслан Володимирович
Єрьомичев – головний любитель молодих дівчаток

Асєєв наголосив, що маючи дані їхніх російських паспортів, Україна може офіційно висувати претензії Російській Федерації за порушення законів і звичаїв ведення війни. Журналіст висловив надію, що це буде ініційовано найближчим часом як на ТКГ, так і МЗС.

Водночас колишній бранець звернувся до злочинців і від свого імені, нагадавши, що було також оприлюднено інформацію про їхнього шефа з позивним "Ленін".

"Ви люди приблизно однієї "гідності", але різниця в тому, що він віджав мільйони і може в будь-який момент розчинитися з ними в Росії, – а ви увійшли в найганебнішу сторінку історії як військові злочинці за 40 тисяч рублів зарплати і палицю ковбаси, яку віджимають на "Ізоляції" у полонених із передачок", – написав Асєєв.

"Я 28 місяців слухав, як ви б'єте жінок у сусідніх камерах, змушуєте співати пісні під тортури і затягували людей з електроопіками в камери, де вони і далі повинні "тримати стіну плачу". Вам всім було дуже смішно. Тепер посміємося ми", – попередив журналіст.

Bellingcat допоміг встановити особи трьох ключових військових злочинців "Ізоляції"
Колишній бранець звернувся до злочинців і від свого імені

Нагадаємо, раніше Асєєв дав інтерв'ю, в якому розповів подробиці про в'язницю "Ізоляція", зокрема, про ізолятори, їжу і жорстокі тортури струмом. Він зазначив, що в одному з них ув'язненим навіть ніде лягти спати, а тримати їх там могли по кілька діб, в'язнів годували помиями й не дозволяли в камері навіть сидіти

 

Теги
Схожi
У Польщі викрили схему незаконної легалізації українців
Світ
У Польщі викрили схему незаконної легалізації українців
Польські прикордонники викрили організовану злочинну групу, яка займалася незаконною легалізацією громадян України...
Крим став причиною руйнування відносин Росії та ЄС – Лавров
Світ
Крим став причиною руйнування відносин Росії та ЄС – Лавров
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що відносини між Росією і Європейським союзом зруйновані через події в Україні та в Криму...
Естонія звинуватила Росію в порушенні повітряного кордону
Світ
Естонія звинуватила Росію в порушенні повітряного кордону
Російський Іл-96 порушив кордон в районі острова Вайндлоо і пробув в повітряному просторі близько хвилини. МЗС Естонії вручив ноту протесту послу РФ Олександру Петрову...
Парламент Латвії визнав геноцид вірмен
Світ
Парламент Латвії визнав геноцид вірмен
Сейм Латвії визнав геноцид вірмен в Османській імперії, прийнявши декларацію із засудженням дій турків в 1915-1923 роках...
РФ пропонує заборонити заперечення вирішальної ролі СРСР у перемозі над нацизмом
Світ
РФ пропонує заборонити заперечення вирішальної ролі СРСР у перемозі над нацизмом
До Держдуми внесений законопроект, що поширює заборону на виступи, ЗМІ та інтернет. Пропонується також заборонити публічно прирівнювати мети уряду СРСР і нацистської Німеччини...