[]

Батько Брітні Спірс хоче залишитися на посаді хранителя її майна

Батько Брітні Спірс хоче залишитися на посаді хранителя її майна

У Верховному суді Лос-Анджелеса відбудеться чергове судове засідання у справі про опіку над 39-річною Брітні Спірс, на якому може вирішитися подальша доля співачки. Нагадаємо, що Брітні бореться за свободу і просить зняти з посади її опікуна свого батька Джеймі.

Напередодні засідання батько Брітні подав нові документи, в яких виступив проти Джона Зейбель - сертифікованого аудитора, а також адвоката Брітні Метью Розенгарта. Джеймі Спірс висловив стурбованість тим, що Джон Зейбель може бути призначений на посаду хранителя майна Брітні.

Бритни Спирс с отцом Джейми

У документах він стверджує, що єдина інформація, яку команда Брітні надала про Зейбель, полягає в тому, що він аудитор з великим досвідом роботи в сфері фінансів і розваг. На думку Джеймі Спірса, той факт, що Джон Зейбель - аудитор, що не робить його висококваліфікованим довіреною особою, особливо зберігачем майна. Він вважає, що досвіду і мудрості Зейбель недостатньо, щоб керувати станом його дочки, яке оцінюється в 60 мільйонів доларів.

Джейми Спирс

Джеймі Спірс висловлює стурбованість тим, що майно його дочки може піддатися значному ризику, тому що відповідальним за нього може стати Зейбель.

Інша причина, по якій Джеймі хоче, щоб суддя відхилив кандидатуру Зейбель, полягає в тому, що він взагалі не бачить причини замінювати на цій посаді його самого, так немає ніяких доказів того, що він погано виконав свою роботу. Брітні і її адвокат категорично не згодні з цим і мають намір надати суду докази зворотного в суді завтра.

Бритни Спирс

При цьому Джеймі Спірс каже, що першочерговим розпорядженням судді має бути рішення про припинення опіки над дочкою, про що просять він і команда його дочки.

Нагадаємо, що Джеймі Спірс став опікуном своєї дочки в 2007 році. Всі ці роки Брітні не розкривала подробиці свого життя, але влітку виступила в суді з сенсаційною заявою. Вона розповіла, що весь цей час її життя строго контролювалася опікунами, а вона не могла приймати самостійні рішення і розпоряджатися власними фінансами. Їй заборонялося виходити заміж і народжувати дітей, її піддавали емоційному насильству і шантажували. Нещодавно з'ясувалося, що опікуни мали доступ до її телефону і всім особовим листуванням.

Нещодавно батько 39-річної Брітні Спірс Джеймі заявив, що він готовий піти з посади її опікуна, яку він займав з 2007 року. Однак тепер з'ясовується, що просто так відмовлятися від опікунства він не буде. Юридична команда Брітні стверджує, що Джеймі вимагає від дочки відступні в розмірі двох мільйонів доларів.

Влітку Брітні вже подавала клопотання про припинення опіки, але тоді суд її прохання відхилив. Тепер у зірки є всі шанси нарешті домогтися свого.

Брітні Спірс заручилася з Семом Асґарі. Через це зірка хоче відпочити від соцмереж.

Днями у своєму Instagram співачка повідомила, що виходить заміж за 27-річного коханого Сема Асгарі.

Також Брітні Спірс видалила профіль в Instagram на тлі інформації про заручини із фітнес-тренером 27-річним Семом Асґарі. Це було обдумане рішення, зазначили представники зірки. У Twitter Спірс написала, що хоче відпочити від соціальних мереж, щоб відсвяткувати заручини.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
73-річна Алла Пугачова з дітьми відлетіла з росії без зворотного квитка
Шоубiз
73-річна Алла Пугачова з дітьми відлетіла з росії без зворотного квитка
16 вересня Мін'юст росії вніс Галкіна до реєстру фізосіб, які виконують функції іноземного агента. Відомство вважає, що Галкін займається політичною діяльністю на користь України...
Міккі Рурку – 70: «Я краще здохну, ніж буду м'якеньким»
Шоубiз
Міккі Рурку – 70: «Я краще здохну, ніж буду м'якеньким»
Повернутись у кіно Рурку після років залежності та низки пластичних операцій допоміг фільм «Рестлер», за який він був номінований на «Оскар»...
Про судовий процес Ембер Херд та Джонні Деппа знімуть документальний фільм
Шоубiз
Про судовий процес Ембер Херд та Джонні Деппа знімуть документальний фільм
Фільм вийде онлайн менше ніж за два тижні – цікаво, як відреагують на нього учасники процесу...
Ротару підтримала допис Пугачової про «епоху людинолюбства, що пішла з Горбачовим»
Шоубiз
Ротару підтримала допис Пугачової про «епоху людинолюбства, що пішла з Горбачовим»
4 вересня Пугачова опублікувала допис у забороненрому в рф Instagram, в якому розповіла про політичний курс у період керівництва СРСР Михайлом Горбачовим...
Брітні Спірс повертається: співачка презентувала довгоочікуваний дует з Елтоном Джоном (відео)
Шоубiз
Брітні Спірс повертається: співачка презентувала довгоочікуваний дует з Елтоном Джоном (відео)
Новий сингл поєднав у собі приспів пісні Елтона «Tiny Dancer» 1972 року та куплети його хіта 1992 року «The One» зі свіжими танцювальними ритмами...