[]

Байден випереджає Трампа на цілих 8 пунктів рейтинга

Байден випереджає Трампа на цілих 8 пунктів рейтинга

Жителі американських передмість більше стурбовані боротьбою з пандемією коронавіруса, ніж питаннями економіки і наведення ладу в країні - про це свідчать дані опитування, проведеного з 11 по 15 вересня NBC News / Wall Street Journal для Reuters / Ipsos, яке показує, що Байден попереду Трампа на 8 пунктів.

51% до 43%, - такі показники мають лідери президентських перегонів у США станом на сьогодні. Причому більше 50 відсотків виборців не схвалюють роботу Трампа, який проводить велику роботу в економіці, а підтримують Байдена, який тримає перевагу в питанні коронавірусу.

Результати опитування свідчать, що прагнення Трампа відновити в країні «закон і порядок» не збігається з основними очікуваннями мешканців американських передмість.

Опитування показало, що майже 50% ймовірних виборців збираються голосувати за Байдена, а 41% - за Трампа. Ще 3% підтримають одного з незалежних кандидатів, решта вагаються з відповіддю.

Більшість американських виборців вже визначилися з вибором. Дев'ять з 10 ймовірних виборців Байдена і 8 з 10 ймовірних виборців Трампа заявили, що вони «повністю впевнені» у своєму виборі. Тільки 1 з 10 ймовірних виборців Байдена і менше 2 з 10 ймовірних виборців Трампа сказали про те, що вони не визначилися остаточно.

Згідно з опитуванням, у Байдена в абсолютних цифрах більше шансів виграти на виборах 3 листопада. Проте, 9% ймовірних виборців не визначилися з вибором або ще не підтримали жодного кандидата від основної партії. Їх рішення в найближчі тижні може значно вплинути на ім'я переможця.

Втім, перевага кандидата в абсолютних цифрах, поданих за нього, не обов'язково означає перемогу на виборах, результат яких буде вирішувати колегія вибірників, що представляють кожен з штатів. Трамп переміг в 2016 році, не дивлячись на те, що програв Гілларі Клінтон за кількістю відданих за нього голосів виборців.

Трамп, який поступався Байдену в більшості загальнонаціональних опитувань в цьому році, в останні місяці спробував переорієнтувати фокус своєї кампанії на антирасистські протести, які почалися по всій країні після вбивства афроамериканця у зіткненні з поліцією. Трамп спробував позиціонувати себе в якості захисника «мрії про приміський спосіб життя», заявивши, що американці, які живуть в передмістях, більше всього на світі мріють про безпеку.

Опитування показало, що передбачувана зацікавленість кандидата в «жорсткій боротьбі зі злочинністю» і громадськими заворушеннями є найбільш важливим фактором тільки для 11% білих жителів передмість. Замість цього білі передмістя, як і всі американці, в значній мірі побоюються коронавірусу, від якого на даний момент в США загинули вже більше 195 000 чоловік - більше, ніж у будь-якій іншій країні світу.

На питання про найважливіші фактори при голосуванні 27% білих жителів передмість назвали надійний план боротьби з пандемією, а 25% заявили, що вони хочуть обрати президента, який відновить довіру до американського уряду. Ще 19% заявили, що їм потрібен президент, який добре розбирається в економіці і створенні робочих місць.

Тепер Трамп планує витратити 10 мільйонів доларів на рекламу, пов'язану з питаннями економіки - саме цей аспект є його найсильнішою стороною. 45% дорослих американців вважають, що Трамп краще впорається з відновленням економіки, в порівнянні з 36%, які вважають Байдена кращим економістом.

Опитування Reuters / Ipsos проводився онлайн по всій території Сполучених Штатів. У ньому взяли участь 1 358 осіб, включаючи 859 ймовірних виборців. Інтервал похибки опитування становить близько 4 відсотків.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
У Греції спаплюжені єврейські кладовища і меморіал жертвам Голокосту
Світ
У Греції спаплюжені єврейські кладовища і меморіал жертвам Голокосту
На меморіал в Салоніках нанесені образливі написи, на єврейському кладовищі на Родосі пошкоджені могили...
Паркувальне місце за 1 млн євро: як воно виглядає
Світ
Паркувальне місце за 1 млн євро: як воно виглядає
В Амстердамі виставили на продаж гараж за 1 млн євро - це найдорожче паркувальне місце в Нідерландах...
Меланія Трамп стала блогером і поділилася сокровенним
Світ
Меланія Трамп стала блогером і поділилася сокровенним
Меланія Трамп освоює нову професію - перша леді США пробує себе в ролі блогера...
Невідомий понад 13 годин провисів на хмарочосі Trump Tower в Чикаго, вимагаючи бесіди з Трампом
Світ
Невідомий понад 13 годин провисів на хмарочосі Trump Tower в Чикаго, вимагаючи бесіди з Трампом
Chicago Sun Times відзначає, що натовп роззяв, що утворився поруч, цікавився, чи не зйомки це нового фільму про Бетмена...
Іран готовий надати компенсації за збитий боїнг
Світ
Іран готовий надати компенсації за збитий боїнг
Іран готовий забезпечити однаковий розмір компенсації родичам всіх жертв збитого літака МАУ...