[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Байден досить різко сказав, що Зеленський і слухати не хотів про загрозу війни

Байден досить різко сказав, що Зеленський і слухати не хотів про загрозу війни
Джо Байден досить різко виразився щодо того, що президент Зеленський і слухати не хотів про загрозу війни. Як і багато хто, - уточнив президент США. Від Зеленського відповів його речник Нікіфоров: партнери і слухати не хотіли про необхідність санкцій.
 
Подібні історії, коли політичне керівництво держави ухвалювало хибні рішення, щоб «не спровокувати противника» в історії не раз траплялися. У того ж Ізраїля. Голда Мейр, наприклад, визнавала, що помилилася, коли відмовилася від превентивного удару і масштабної мобілізації напередодні війни Судного дня. Дії військово-політичного керівництва держави розслідувала спеціальна комісія. Через 4 місяці після початку її роботи Мейр заявила:
«Нашу поведінку напередодні війни можна назвати єдиним словом - «помилки». Немає жодного політика чи військового, який може заявити, що не помилявся».
Важливо, щоб причетні до ухвалення державних рішень визнавали промахи, а винні несли покарання. Поки що вся понад 30-річна історія нашої незалежності - це вперте небажання визнавати помилки. Така традиція.
 
Ніхто не покаявся за швидку здачу ядерної зброї під лозунгом «та хто на нас нападе, кому ми треба» без жодних гарантій і компенсацій.
 
Ніхто не посипає голову попелом за знищення зброї, яка точно зараз би пригодилася. Ніхто не розкаявся за низку інших політичних і військових рішень, через які нас всю дорогу резонно вважали дурниками як росіяни, так і американці. Ніхто не бачив фахової експертизи, яка привела до всіх цих рішень.
 
Архітектор ядерного роззброєння Володимир Горбулін, наприклад, взагалі є моральним авторитетом нації. Хоча навіть сам випадково прохоплювався - до роззброєння українські делегації на Заході зустрічали з найбільшими почестями, а після - як людей з чергових країн третього світу.
 
Вся політична еліта країни винна у тому, що відбувається. Кожен політик несе свою відповідальність. Ватні агенти Кремля - свою, «патріоти», які затуркували країну лозунгами «та кому ми треба, ми нікого не чіпаємо» - свою. Але самовбивчий біг по граблях має припинитися.
 
У поті і крові має викуватися нова еліта, яка знає ціну кожного квадратного метра України.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Що насправді відбувається, важливо знати від офіцера у Бахмуті, а не від «хріна» від Банкової
Держава Україна відновлює порушену нею справедливість - до Лаври повертається Бог
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами