[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Армія рф передислоковується на Донбасі: готує наступ на кількох напрямках

Армія рф передислоковується на Донбасі: готує наступ на кількох напрямках

У Білорусі знову продовжили спільні з Росією військові навчання. Цього разу - щонайменше до 17 квітня. 

Це чергове продовження навчань на тиждень на білоруських полігонах, які безперервно йдуть з 29 квітня 2022 року. Загальна кількість продовжень склала 50 тижнів. Зазначається, що білоруські військові покращують навички, стають більш підготовленими до оборони, але як і раніше, вони не готові до наступальних дій через відсутність реального бойового досвіду.

Не виключається можливість локальних провокацій російських окупаційних військ на українсько-білоруському кордоні  з метою не дати можливості нам передислокації резервів з того напрямку на схід.

Утім, лише минулого тижня інженерними підрозділами ЗСУ на півночі країни облаштовані декілька десятків мінних полів з використанням більше шести тисяч протитанкових мін. Прорито більше семи тисяч метрів протитанкових ровів та траншей.

За словами командувача Об‘єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Наєва, обстановка в Північній операційній зоні стабільна та контрольована. Триває нарощування системи інженерних загороджень у областях, яка межують з Білоруссю та Росією. 

Варто зауважити, що також зафіксовано передислокацію ворогом військ на Білогорівському виступі та ротацію російських підрозділів в районі Вугледара, звідки раніше було виведено 155-ту бригаду морської піхоти. 

Разом з тим, на Лиманському напрямку, біля Кремінної, з'явилися нові підрозділи 3-ї і 24-ї бригад спецпризначення. 

Ці досить неприємні моменти свідчать про те, що окупанти розглядають можливість наступів за декількома напрямками з метою розтягнути резерви ЗСУ.

Нагадаю, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Польща готує напад на білорусь. Для цього нападу поляки нібито готують білоруських емігрантів, які зараз воюють в Україні.

За його словами, в білорусі готується "державний переворот". Лукашенко заявив, що країну хочуть "втягнути у війну".

 

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
ЗСУ розбили під Бахмутом 72 бригаду ЗС рф: оренбурзьких мотострілків «підставив» Пригожин – подробиці
Ракетні удари по Києву: рф змінює тактику атак - «полює» на «Patriot» та «NASAMS»
«Кадирівці» на лінії фронту: ISW видали інсайд «Правої Справи» за свої розвіддані
Удари по Києву: рф продовжить «полювання» на українську ППО - який запас ракет має агресор