Арбітр не зарахував три голи збірної України. Синьо-жовті розійшлася миром з Болгарією

Арбітр не зарахував три голи збірної України. Синьо-жовті розійшлася миром з Болгарією

Вперше за останні п'ять років збірна України з футболу зіграла на стадіоні «Чорноморець» у Одесі. Поєдинок проти Болгарії 11 листопада хоч і мав статус товариського, але став генеральною репетицією перед вирішальним матчем групової кваліфікації чемпіонату світу - 2022 з Боснією і Герцеговиною. Про це докладно від Sport.ua.

З огляду на важливість спарингу, виконуючий обов'язки головного тренера української збірної Олександр Петраков виставив достатньо бойовий склад. Зокрема, наставник уперше з вересня випустив на поле лідера італійської «Аталанти» Руслана Маліновського, з яким конфліктував, але, схоже, все ж таки прийшов до консенсусу.

З перших хвилин «жовто-сині» грали в сміливий атакуючий футбол, створюючи один за одним небезпечні моменти біля воріт суперника. Спочатку кілька разів непогано приклався до м'яча Олександр Зінченко, але в одному випадку йому трохи не вистачило влучності, а в іншому удар припав прямо в руки болгарському голкіперу.

Добре розганяв атаки на правому фланзі Андрій Ярмоленко, виводячи партнерів на дуже добрі ударні позиції. На 13-й хвилині вінгер зробив ідеальний навіс на воротарську лінію, куди набіг Олександр Зубков і пробив головою. Здавалося, що з такої забійної зони ворота точно будуть вражені, однак м'яч зрадливо пролетів над поперечиною.

Вже після наступної атаки голкіпер суперників капітулював, коли Тимчик на правому фланзі увірвався до штрафного майданчика та прострілив на Довбика – Артему, який вперше вийшов у стартовому складі національної збірної, залишалося лише підставити ногу, що він зробив, перебуваючи в офсайді. Лайнсмен зафіксував положення поза грою, тому взяття воріт не було зараховано.

Підопічні Петракова домінували, створювали моменти, повністю перегравали болгар за всіма статистичними показниками, але забити у першому таймі так і не змогли. А ось Болгарія своїм, по суті, єдиним шансом скористалася сповна, відкривши рахунок на 34 хвилині. Голкіпер гостей далеко вибив від воріт, у Матвієнка м'яч зрізався з ноги й злетів угору прямо над штрафним, а Тимчик та Бущан не зрозуміли один одного. У результаті Кирилов опинився на ударній позиції та вразив ворота.

Наприкінці поєдинку різниця в класі була ще очевиднішою, оскільки болгари підсіли фізично і грали буквально на виніс. Втім, велика кількість моментів ніяк не позначилася на табло, що зафіксувало нічийний результат.

1:1 – Україна не змогла здобути перемоги у спарингу, хоч і показала дуже цікавий футбол. Залишається сподіватися, що в офіційному поєдинку з Боснією проблем із реалізацією не виникне. У команди Петракова є п'ять днів, щоби провести роботу над помилками.

Товариський матч Україна - Болгарія - 1:1.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Чемпіон Європи офіційно відмовився від громадянства України, повторивши долю Ковтуна
Спорт
Чемпіон Європи офіційно відмовився від громадянства України, повторивши долю Ковтуна
Гімнаст Радомир Стельмах більше не виступатиме за національну збірну України...
П’ять іранських футболісток втекли з команди, попросили і отримали притулок в Австралії
Спорт
П’ять іранських футболісток втекли з команди, попросили і отримали притулок в Австралії
Австралія надала притулок футболісткам збірної Ірану після погроз на батьківщині...
Паралімпійська збірна України заявила про систематичний тиск на Іграх-2026
Спорт
Паралімпійська збірна України заявила про систематичний тиск на Іграх-2026
Нацкомітет публікує перелік деяких із зазначених негативних проявів з боку представників МПК і Оргкомітету...
Україна лідирує у медальному заліку Паралімпіади з 6 нагородами
Спорт
Україна лідирує у медальному заліку Паралімпіади з 6 нагородами
Синьо-жовта команда здобула 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди...
Футболіст збірної відмовився повертатись в Україну: як він виїхав і де гратиме
Спорт
Футболіст збірної відмовився повертатись в Україну: як він виїхав і де гратиме
Денис Янаков гратиме за «Уніря Слобозія», що посідає 14-те місце з 16-ти чемпіонату Румунії...