Антін Мухарський: Ми... не Пальчевським «дєланниє»!

Антін Мухарський: Ми... не Пальчевським «дєланниє»!

Відомий український актор, телеведучий, письменник, блогер і співак Антін Мухарський, ще відомий за сценічним псевдонімом Орест Лютий, не зміг всидіти мовчки, дивлячись на телевізійну активність деяких українських політиків, які активно пополяризуються телеканалами, афільованими до путінського кума Віктора Медведчука. Сьогодні під "лють" Антіна потрапив кандидат у мери столиці Андрій Пальчевський.

На своїй сторінці у мережі Facebook актор, жартівливо позиціонучий себе як "Культурна ікона радикальних націоналістів", висловився сьогодні про "самовдоволено-нарцисичну мармизу гражданіна Пальчевського", який нескінченно критикує усе українське. Мухарський зазначив, що у Туречині, де він наразі перебуває, "працюють тільки канали Медведчука: 112, НьюзВан, Зік", і на них постійно веде антиукраїнську пропаганду "громадянин Росії" Пальчевський.

"Пальчевський...на каналах Медведчука...згадуючи Ахматову, цитуючи Маяковського та Булгакова, поливає брудом (за його визначенням) "українських поцрєотов". Причому найбільший гнів викликали (у Пальчевського) саме вишиванки і якась "аграрно-шароварна" архаїчна естетика, в якій ніби тоне і захлинається Київ." - починає свій допис Антін.

Далі Орест Лютий розширив перелік визначених ним українофобів.

"Кієв - русскій город!" - так і мироточить в промовах усієї пострадянсько-гламурної телевізійної наволочі ця сентенція, ховаючись за словами про "одвічне хуторянство", "провінціалізм" "естетичну другорядність" та "культурну неконкурентноздатність" усього українського." - пише актор, - "Висміюються, піддаючись обструкції всі ці ідіотські на їхню думку "етери" "філіжанки-смаколики" "колежанки-членкині" та інші мовні нововведення. Ржуть, всцикаються від захвату на різних каналах всілякі там Піховшеки, Влащенки, Пальчевські та інша російськомовна правослвно-скрєпна братія, щедро оплачувана кремлівськими кураторами."

Дісталося від Мухарського і письменнику Михайлу Булгакову, який народився і мешкав понад 100 років тому у Києві.

"Непримиренний до українства російський шовініст Булгаков й досі лишається знаменом для радянського покоління "карєнних кієвлян", що нині активно просувають віджовану й виплюнуту дійсно передовими та прогресивними українцями тємочку української архаїки та провінційної недолугості. Деякі ідіоти, що застрягли у минулому на неї ведуться.
Бо саме цей пострадянський виписаний в Москві наратив "в Українє фсьо хрєново, промишлєность падаєт, поля заростают, дєнєг у бабушєк нєт, вибєрітє мєня і я фсьо парєшаю" і є справжньою архаїкою, несмаком та рагулізмом від якого модерні, прогресивні українці воротять ніс." - написав Антін.

Не обійшлося у дописі Ореста Лютого і без нецензурної лексики. Ексцентричний блогер, на якого у мережі підписано 55 тисяч фоловерів, проаналізував стан українізації держави за останній час.

"За останні роки Україна зробила гігантський цивілізацвйний стрибок у своїй ментальності, культурному розвитку, політичній свідомості, обороноздатності... Та що там - в усвідомленні себе УКРАЇНОЮ - демократичною державою, що дає право гібридним адептам "русскаго міра" роззявлюватти свої роти, користуючись базовим правом на свободу слова, яке виборюється там на сході кров'ю українських солдат, що кладуть життя за те, щоб вся ця пальчевська ху...єта тявкала на медведчуковських каналах."

Насамкінець популярний актор вирішив спитати фоловерів, на якому телеканалі вони хотіли б бачити його власний телепроєкт, адже більшість телеканалів держави належать власникам, далеким від патріотизму і державницької позиції.

"Яким телевізійним каналам ви довіряєте," - запитав актор, - "і на якому каналі хотіли б бачити Антіна Мухарського з вечірнім авторським проєктом арт-політ-кабаре типу "Зеленої лампи"?

На це запитання відгукнулося багато підписників, зокрема народна депутатка України п'яти скликань Лілія Григорович, яка порадила Антіну відразу три загальнонаціональних канала. 

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Волонтер розповів, що обурило військових під час візиту «слуг»
Україна
Волонтер розповів, що обурило військових під час візиту «слуг»
Волонтер благодійного фонду підримки військових Андрій Римарук розповів що обурило військових під час візиту депутатів СН...
ЗСУ викрили терористів за спорудженням нових укріплень
Україна
ЗСУ викрили терористів за спорудженням нових укріплень
Російські терористи на Донбасі, всупереч домовленостям про перемир'я, заходилися облаштовувати нові укріплення на своїх позиціях...
Реванш: мер Одеси повернувся до проросійської риторики
Україна
Реванш: мер Одеси повернувся до проросійської риторики
Мер Одеси Геннадій Труханов ініціював повернення радянських назв двом міським вулицям для підняття свого рейтингу напередодні місцевих виборів...
Кандидат Кучеренко потролив конкурентів за ролики в TikTok
Україна
Кандидат Кучеренко потролив конкурентів за ролики в TikTok
Кандидат на посаду київського міського голови від «Батьківщини» Олексій Кучеренко потролив суперників напередодні виборів...
У Польщі заборонили аборти за медичними показаннями
Україна
У Польщі заборонили аборти за медичними показаннями
Конституційний суд Польщі ухвалив, що аборт через серйозні дефекти плоду є неконституційним...