Анджеліну Джолі було помічено з дітьми на шопінгу в Західному Голлівуді

Днями 45-річна Анджеліна Джолі була помічена разом з дітьми, 15-річною Захарою, 14-річною Шайло і 12-річною Вів'єн в місцевому супермаркеті Target у Західному Голлівуді. Володарка "Оскара" для свого виходу вибрала образ total black, доповнивши його чорною сумкою і бежевими сабо Valentino.
Для виходу на шопінг актриса зібрала темні локони в низький пучок і завершила образ стильними окулярами.

Всі члени зоряного сімейства були в масках відповідно до чинних в Каліфорнії правил, покликаними допомогти зупинити поширення коронавірусу. Папарацці слідували за Анджеліною і дітьми буквально по п'ятах.

Минулого тижня в ЗМІ з'явилися повідомлення про вкрай напружені стосунки між зіркою і її 56-річним колишнім чоловіком Бредом Піттом. Відносини пари, яка виховує шістьох дітей, погіршилися до такої міри, що колишнє подружжя більше не ходить на сімейну терапію. Судовий розгляд у справі про опіку намічено на жовтень.
Ще недавно здавалося, що Пітт і Джолі порозумілися в питанні спільного виховання дітей. Однак видання Us Weekly стверджує, що тепер вони знову розходяться в думках з приводу того, скільки часу кожен з них повинен проводити з Паксом, Захарою, Шайло і близнюками Ноксом і Вів'єн. Найстаршій дитині Меддоксу 19 років, тому йому дозволено самому вирішувати, чи зустрічатися з батьком, і, за чутками, він більше не підтримує жодних контактів з Бредом.

Масло у вогонь підлив і роман актора з Ніколь Потуральскі. Український Дощ писав раніще, що Загадкова цитата Ніколь Потуральскі підігріла напругу між Анджеліною Джолі та Бредом Піттом.
Пітт наполягає на опіці 50 на 50, коли діти проводять з батьком стільки ж часу, скільки і з матір'ю. Анджеліна не погодилася з цими умовами. Інсайдер додав, що Джолі підпише угоду лише в тому випадку, якщо постійним місцем проживання дітей буде не Лос-Анджелес. Молодші діти вчаться в школі в Лос-Анджелесі, і Анджеліна завжди була проти цього. Раніше повідомлялося, що актриса хоче переїхати до Великобританії і взяти з собою в Лондон дітей.

Український Дощ писав раніще, що Подруга Бреда Пітта прокоментувала чутки про ненависть до Анджеліни Джолі.