Алієв виявив у себе симптоми зараження, хоча раніше не вірив у COVID-19

Колишній півзахисник київського «Динамо» і збірної України з футболу Олександр Алієв, який раніше називав пандемію коронавірусу фейком, після чергової прогулянки Києвом виявив у себе симптоми смертельного захворювання.
Про це він сам написав на сторінці в Instagram.
«Скажіть, що робити. Температура 37,4-37,5, вимірював уже тричі. Почуваюся добре, тільки кашель. Що скажете на це? Що це таке, я просто захворів, простудився чи як? Наразі самопочуття в мене нормальне. Чому цікавлюся? Чи є сенс викликати швидку?» – зазначив 35-річний футболіст.
Алієв додав, що почитає будь-які коментарі й буде радий, якщо хтось щось порадить.
«Ось це я прогулявся сьогодні», – наголосив спортсмен.

Алієв, який також встиг пограти за російські команди «Локомотив» та «Анжі», три тижні тому відмовлявся вірити в існування COVID-19, а новини про померлих від пандемії називав фейком.
Пізніше спортсмен назвав коронавірус «х*рнею» і заявляв, що викинув в урну захисну маску.
2018 року Олександр завершив спортивну кар'єру. На його рахунку 28 матчів за збірну України і шість забитих м'ячів.
За останніми даними, всього виявлено 1 331 032 випадки зараження коронавірусом на території 184 країн. Померло 73 917 осіб, одужало – 275 851.
Як писав «Український дощ», Європа послаблює карантин.
