Албанія порвала країну-терористку росію в ООН через брехню про Каховську ГЕС

Представник країни-терористки Василь Небензя намагався переконати присутніх, що це Україна нібито підірвала ГЕС, проте посол Албанії його поставив на місце.
Росію вже неодноразово ловили на брехні: посол Албанії в ООН жорстко відповів Небензі на маячню про підрив Каховської ГЕС Україною.
У вівторок, 6 червня, Україна скликала засідання Ради безпеки ООН для обговорення підриву окупантами Каховської гідроелектростанції у Херсонській області. Під час нього представник рф Василь Небензя намагався переконати присутніх, що Україна нібито підірвала ГЕС, проте постійний представник Албанії в ООН Феріт Ходжа наголосив, що росію раніше вже неодноразово ловили на її брехні щодо війни в Україні.

Так, представник росії Василь Небензя намагався переконати присутніх, що це Україна нібито підірвала ГЕС, проте посол Албанії його поставив на місце.
"Скільки разів ми чули з січня, лютого минулого року, що росія не має намірів атакувати Україну, поки вона безсоромно не напала…. Що росія ніколи не атакувала цивільних, за виключенням 20 тисяч вбитих і поранених українців, а також мільйонів, які були змушені залишити свої будинки", – сказав Феріт Ходжа.
Він також нагадав про брехню рф про українські біолабораторії, про бойових комарів, кажанів і птахів, "брудні бомби", яких ніколи не існувало.
"Ми бачимо щодня і щоночі, що Росія не шкодує зусиль, щоб руйнувати інфраструктуру України. То чому підрив цієї ГЕС має бути винятком?", – риторично запитав Ходжа.
Він наголосив, що руйнація окупантами Каховської ГЕС матиме тривалі наслідки для екології не лише України, а й сусідніх держав. Також є величезні ризики Запорізькій атомній електростанції.
Представник Албанії наголосив, що особи, причетні до руйнування громадянської інфраструктури України, мають бути притягнуті до відповідальності.
Український Дощ писав раніше, в ніч проти 6 червня росіяни підірвали греблю Каховської ГЕС. Під загрозою затоплення опинилися до 80 населених пунктів. Проводиться евакуація.
У Новій Каховці п'ятеро з семи людей, зниклих безвісти через підтоплення, загинули. У селі Василівка Миколаївській області загинув чоловік.