80-річний власник Hermès хоче усиновити свого садівника та заповідати йому мільярди

Ніколя Пуеш, статки якого оцінюються в 9-10 млрд швейцарських франків, має намір розділити частину багатства зі своїм колишнім 51-річним садівником. Раніше холостяк-мільярдер, який не має дітей, підписав пакт про успадкування з фондом, що бореться з дезінформацією.
80-річний Ніколя Пуеш, основний акціонер французького будинку моди Hermès, хоче усиновити свого колишнього садівника, щоб зробити його спадкоємцем свого багатомільярдного статку. борються

80-річний неодружений і бездітний мільярдер Ніколя Пюеш, найбільший індивідуальний акціонер Hermès, стоїть на чолі статку, що оцінюється приблизно в 10 мільярдів євро. Частину цього стану він побажав передати після своєї смерті садівнику та різноробочому, 51-річному марокканцю.
Проте закони Франції та Швейцарії, де мешкає мільярдер, не дозволяють так просто розпоряджатися своїми грошима. Спадщину можна залишити своїм дітям чи родичам, причому податок на спадщину збільшуватиметься залежно від дальності спорідненості (діти податок на спадщину теж сплачують).
Суд Женеви повідомляє, що усиновлення в даному випадку можливе, але досить незвично, тому процедура може затягтися.
Тим часом благодійний фонд, якому у 2011 році спадкоємець Hermès заповів усе своє майно, напружився та «висловив співчуття». Представники фонду, ймовірно, захищатимуть свої інтереси і заблокують рішення мільярдера.
Як повідомляє Tribune de Genève, Пуеш, якому належить від 5 до 6% акцій бренду, що виробляє розкішні шкіряні вироби, хоче передати половину свого багатства "колишньому садівнику та різноробочому", 51-річному чоловікові "зі скромної марокканської родини".
За даними журналу Bilan, щорічно становить рейтинг 300 найбагатших людей Швейцарії, його статки оцінюються в 9-10 мільярдів швейцарських франків (9,4-10,4 мільярда євро).
Український Дощ писав раніше, що в Німеччині чоловік встановив у себе вдома 555 новорічних ялинок.