[]

5 простих кроків до порядку в смартфоні: основи діджитал-прибирання

5 простих кроків до порядку в смартфоні: основи діджитал-прибирання

Улюблений гаджет працює повільніше, ніж того хотілося б? Нічого страшного, просто усе потребує прибирання, навть смартфон. За словами фахівців, наведення порядку у телефоні не менш важливе, ніж прибирання у шафі. Для того, аби пристрій функціонував відмінно, слід вчасно видаляти непотрібні файли та застарілі програми. Аби користування було ще більш приємним, можна також продумати систему зберігання.

Зазвичай на діджитал-прибирання бракує часу, так як здається, що виділити його слід чимало. Однак покращити ефективність роботи смартфону можна за лічені хвилини. Ми розповімо вам про поради, які у цій справі допоможуть.

1. Прибираємо непотрібне

Перегляньте, перш за все, додатки, які є у вас на телефоні? як часто ви використовуєте кожен із них? Серед необхідних точно знайдуться й такі, які ви скачали давно, спробували один раз і благополучно забули про його існування. Видаляйте все, у чому не маєте реальної потреби. А якщо раптом у голові з'явиться аргумент на їх користь типу "а раптом колись знадобиться", то пригадайте, що завантажити її зможете за кілька хвилин. Щоб швидко виявити рідко використовувані додатки, скористайтеся функціями обліку екранного часу (Screen Time в iOS и Digital Wellbeing в Android). Заодно можна прибрати й ті, які забирають щодня чимало часу, не приносячи натомість задоволення. Таким чином зможете покращити не лише роботу гаджета, але й своє життя.

2. Оптимізуємо кількість додатків

Думаєте, як же їх оптимізувати, якщо уже все необхідне повидаляли? Відповідь проста: тепер позбавтеся від програм. які роблять одне і те ж. Чи справді вам потрібно 4 додатки для бронювання авіаквитків і 3 для відстеження фізичної активності протягом дня?

3. Плануємо прибирання завчасно

Зрозуміло, що на регулярне прибирання у смартфоні ви навряд шукатимете час у своєму і так щільному графіку, тож фахівці рекомендують налаштувати автоочистку гаджета від непотрібних додатків. Для цього в iOS виберіть у налаштуваннях «iTunes і App Store» і переведіть тумблер на «вивантажувати невикористовувані». При цьому додатки не будуть видалені з пристрою повністю. На екрані залишиться ярлик і при новому їх завантаженні, у додатках відновляться усі збереження та файли.

На Android невикористовувані програми можна "деактивувати" лише власноруч. Для цього шукайте «Диспетчер завдань» у загальних налаштуваннях найбільш непопулярні для вас програми. «Виключені» програми не будуть працювати у фоновому режимі і не займуть місце на екрані, однак при цьому збережуть всі файли.

4. Чистимо кеш та сміття у файлах

Кеш - завантажені для робоит додатків файли, які "забивають" пам'ять вашого смартфона. Там зберігаються і паролі, і численні фото з месенджерів, і сторінки для швидкого завантаження у разі відсутності інтернету тощо. Ці файли не завадить іноді очищати. Для цього в  Android у налаштуваннях виберіть опцію «Додатки», а потім «Використання пам'яті». У списку зверху будуть програми, які займають найбільше міся - вибирайте будь-яку і очищайте пам'ять. В iOS для цього слід зайти у «Налаштування» - «Основні» - «Сховище iPhone», вибрати потрібну програму, вивантажити його і перевстановити у тому ж вікні.

Окрім кешу, на телефоні часто трапляється базлад у документах, світлинах та контактах. Навести лад допоможуть спеціальні програми: вони очистять смартфон він однотипних фото та об'єднають дублі контактів.

5. Наводимо порядок на екрані телефону

Аби зробити використання гаджету дійсно комфортим, слід розташувати ті додатки, які залишилися, максимально зручно. Якщо звісно, ви не витрачаєте море часу для пошуку потрібної іконки, то цей пункт можете пропустити. Якщо ж знайти потрібну програму для вас ще те випробування, то маємо для вас кілька порад: організовуйте у тематичні групи, розташовуйте за кольором або алфавітом чи розташуйте за популярністю - обирайте будь-який зручним та зрозумілий для вас спосіб.

Ці прості прийоми значно полегшать взаємодію із вашим смартфоном! Приємного користування!

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
На Марсі знайшли аномальні поклади водного льоду 
Наука і технології
На Марсі знайшли аномальні поклади водного льоду 
Відкриття може мати значення як вивчення історії Червоної планети, так її майбутнього освоєння...
Соцмережі Facebook та Instagram визнані в росії екстремістськими і заборонені
Наука і технології
Соцмережі Facebook та Instagram визнані в росії екстремістськими і заборонені
Соцмережа Facebook була заблокована в росії 4 березня, через десять днів після повномасштабного російського вторгнення в Україну...
Ілон Маск заборонив менеджменту Tesla працювати віддалено
Наука і технології
Ілон Маск заборонив менеджменту Tesla працювати віддалено
Маск висунув ультиматум керівникам, які за час пандемії звикли працювали віддалено. Тепер вони мають працювати в офісі мінімум 40 годин на тиждень...
Найдешевшим новим автомобілем Великобританії став французький електрокар
Наука і технології
Найдешевшим новим автомобілем Великобританії став французький електрокар
Компанія Citroen ось-ось виведе на ринок Великобританії крихітний електромобіль Ami, якому судилося стати найдоступнішою новою машиною на ринку...
Гігантський астероїд, що летить у 20 разів швидше за кулю, рухається до Землі
Наука і технології
Гігантський астероїд, що летить у 20 разів швидше за кулю, рухається до Землі
За оцінками фахівців, швидкість об'єкта близько 76 000 кілометрів на годину. НАСА кваліфікує об’єкт як потенційно небезпечний...