[]

447 учасників ЗНО-2020 отримали 200 балів

447 учасників ЗНО-2020 отримали 200 балів

Виконуючий обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет на брифінгу у середу, 29 липня, розповів про хід Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в 2020 році. За його словами, на основну сесію зареєструвалося 379 493 особи. Найчастіше учасники ЗНО вибирали українську мову і літературу, історію України та математику.

Про це повідомляється на сайті Кабінету міністрів.

"Традиційно найпопулярнішими навчальними предметами стали українська мова та література, історія України та математика. Також в цьому році учасники активно вибирали географію, англійську мову і біологію. Менше зареєстрованих було на тести з фізики, хімії, англійської, німецької та французької мов", - сказав Шкарлет.

За його словами, всі тестування пройшли без істотних порушень з дотриманням правил епідеміологічної безпеки. Він також зазначив, що в цьому році, в порівнянні з минулим, суттєво збільшилася кількість 200-бальників.

"Кількість осіб, які набрали максимальний тестовий бал, і отримали оцінку 200 балів в цьому році - 447, більше на 63%, ніж в минулому. Найбільше "відмінників" з математики - 142 людини. На другому місці - англійська мова, 84. Кількість учасників, які отримали найвищий бал з фізики - 60, тоді як в минулому їх було всього 4. Крім того, один з учасників - учень звичайної сільської школи - набрав рекордну кількість балів з чотирьох предметів: українська мова та література -200 балів, математика - 200 балів, англійська мова - 199 балів, фізика - 196 балів. Ми вітаємо всіх відмінників", - сказав Шкарлет.

У МОН також розповіли, що 393 людини були не допущені до тестування через відсутність обов'язкових документів, а 268 осіб порушили процедуру тестування. Крім того, 127 осіб, недопущених на тестування, мали ознаки гострих респіраторних захворювань.

Всього було проведено 913 995 тестів - це 74,5% від запланованої кількості.

Нагадаємо, українські репетитори здають ЗНО для красивих сертифікатів і тим самим псують абітурієнтам рейтинг. Про це написав директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. За його словами, підозріло велику кількість учасників ЗНО віком "за 30" здають одні й ті ж предмети чотири роки поспіль.

Раніше Український Дощ писав, що ухваленням закону про вступ абітурієнтів з окупованих територій в українські виші без ЗНО Україна фактично визнає свідоцтва про середню освіту, що терористичні організації «ДНР»-«ЛНР» видають на окупованих територіях Донеччини й Луганщини.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
9 млн євро отримають українські виші
Освіта
9 млн євро отримають українські виші
Українські виші, науково-дослідні установи та підприємства, а також низка міністерств візьмуть участь у 10 проєктах програми ЄС «Erasmus+» з фінансуванням понад 9 млн євро...
У Міносвіти назвали дві дати початку навчання в вузах
Освіта
У Міносвіти назвали дві дати початку навчання в вузах
Навчальний процес у закладах вищої освіти стартує з 1 вересня для старших курсів, а з 15 вересня - для першокурсників бакалаврату та магістратури...
Канадський університет відкриває курси української мови
Освіта
Канадський університет відкриває курси української мови
Альбертський університет у канадському місті Едмонтон запрошує на дистанційні курси української мови...
Більш ніж тисяча українських митців здобули стипендії від ЄС
Освіта
Більш ніж тисяча українських митців здобули стипендії від ЄС
Понад 1000 українських митців та представників креативної індустрії отримали фінансову підтримку від ЄС за програмою House of Europe...
Предмет «Християнська етика» має вивчатися у всіх школах
Освіта
Предмет «Християнська етика» має вивчатися у всіх школах
Днями Сергій Надал, мер міста Тернопіль, написав у своєму акаунті в Facebook, про те, що предмет «Християнська етика» має вивчатися у всіх школах нашої країни...