40-річна Кейт Міддлтон очолила проєкт, покликаний забезпечити здорове материнство

40-річна Кейт Міддлтон очолила проєкт, покликаний забезпечити здорове материнство

Днями Кенсінгтонський палац оголосив, що Кейт Міддлтон стала королівським патроном Альянсу охорони психічного здоров'я матерів. Альянс охоплює сотню організацій, що забезпечують страждаючим від перинатальних проблем із психікою жінкам підтримку та високоякісний всебічний догляд. Герцогиня Кембриджська також записала спеціальне відеозвернення з нагоди Тижня поінформованості про психічне здоров'я матерів.

Всі ми знаємо, що вагітність, пологи, а також перші місяці та роки життя дитини можуть бути надзвичайно складними. У цей період батьки часто почуваються самотніми та пригніченими. Повідомляється, що близько 20% жінок Великобританії страждають на перинатальні психічні захворювання. На жаль, багато жінок страждають мовчки, сказала Її Високість. Кейт продовжила, наголосивши на важливості надання своєчасної допомоги та відкритого діалогу на тему ментальних проблем:

"Ніхто не застрахований від тривожності та депресії післяпологового періоду. Тому дуже важливо, щоб усі ті, хто зазнає труднощів, своєчасно отримували підтримку, щоб вони могли ділитися своїми почуттями, не побоюючись засудження, а також мали вільний доступ до інформації та догляду, які необхідні для одужання".

Герцогиня, яка і сама є матір'ю трьох дітей – 8-річного принца Джорджа, 7-річної принцеси Шарлотти та 4-річного принца Луї, – наголосила, що "надзвичайно горда" стати покровителем Альянсу.

"Багато чого ще належить зробити. Кожен з нас повинен підтримувати батьків та опікунів, а також усіх тих, хто сьогодні виховує дітей, - зазначила вона, - Маючи гарантію того, що наступне покоління дітей процвітатиме, ми зможемо побудувати сильніше, здоровіше та чуйніше суспільство, яке принесе користь усім нам".

Кейт вже досить тривалий час працює на благо сфери психічного здоров'я, а також у сфері розвитку дітей дошкільного віку. Наприклад, минулого тижня герцогиня Кембриджська приєдналася до принцеси Анни та відвідала лондонську штаб-квартиру Королівського коледжу акушерів та гінекологів, покровителями якого вони виступають. На засіданні круглого столу обидві принцеси взяли участь у дискусії з експертами та молодими матерями та обговорили заходи щодо усунення нерівності в галузі охорони материнства.

У 2020 році Кейт особисто розповідала про свої переживання щодо пологів. Герцогиня боролася з важкою формою токсикозу – щоденною ранковою нудотою, з якою вона стикалася під час кожної вагітності. Щоб упоратися з проблемою, її Високість звернулася до методу "гіпнородів".

Нагадаємо, що майже рік тому Кейт Міддлтон оголосила про початок роботи її нового Фонду – The Royal Foundation Centre for Early Childhood. Цей благодійний центр працює на підвищення обізнаності щодо проблем маленьких дітей та проведення нових досліджень про вплив різних факторів на дітей дошкільного віку. Для герцогині Кембриджської створення свого фонду – логічний та водночас великий крок у її громадській діяльності. Вона вже 10 років докладно вивчає, як деякі з найважчих проблем британського суспільства, включаючи наркоманію, безпритульних та ментальне здоров'я, сягають корінням у ранні роки життя людини.

Також Кейт Міддлтон є королівським патроном Музею природної історії в Лондоні, союзу Англії з регбі, Всеанглійського клубу лаун-тенісу та крокету, який щороку проводить Вімблдонський турнір, та багатьох інших державних та громадських організацій у країні.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
51-49: Демократична партія США закріпила більшість у американському Сенаті
Світ
51-49: Демократична партія США закріпила більшість у американському Сенаті
Формально партія, в якій перебуває чинний президент Джозеф Байден, забезпечила собі збереження лідерства в Сенаті після проміжних виборів ще в листопаді...
Литва слідом за Латвією припиняє мовлення російського телеканалу «Дождь»
Світ
Литва слідом за Латвією припиняє мовлення російського телеканалу «Дождь»
Ліцензія, яку анулювала Латвія, давала псевдоліберальному телеканалу з рф право поширювати створений контент у країнах Євросоюзу, росії, США та інших країнах...
США домагатимуться виключення росії з G20 і виділять $6 млрд на її стримування у Європі
Світ
США домагатимуться виключення росії з G20 і виділять $6 млрд на її стримування у Європі
Крім G20, йдеться про Базельський комітет з банківського нагляду, Раду з фінансової стабільності, Міжнародну асоціацію страхових наглядів та інші організації...
До парламенту Фінляндії внесли законопроєкт про вступ країни до НАТО
Світ
До парламенту Фінляндії внесли законопроєкт про вступ країни до НАТО
У травні Фінляндія та сусідня Швеція подали заявки на членство як захід у відповідь на повномасштабне вторгнення росії в Україну...
В Туреччині заявили, що «друга холодна війна» має завершитися угодою між росією та Заходом
Світ
В Туреччині заявили, що «друга холодна війна» має завершитися угодою між росією та Заходом
Туреччина, яка виступає посередником у російсько-українському конфлікті, підтримує суверенітет України, вважає, що росія має вивести війська з усіх окупованих територій...