[]

29-річна Емілі Ратаковські розповіла про пережите сексуальне насильство

29-річна Емілі Ратаковські розповіла про пережите сексуальне насильство

Американська модель та акторка польсько-єврейського походження Емілі Ратаковські днями написала есе під назвою "Викупити себе назад. Коли моделі належить її власна фотографія?", яке було опубліковано у New York Magazine. У своєму есе модель розповіла, як на початку своєї кар'єри зіткнулася з домаганнями американського фотографа Джонатана Ледера.

У 2012 році зірка «Blurred Lines» брала участь в неоплачуваній фотосесії для журналу Darius у будинку фотографа, під час якої вона позувала як в нижній білизні, так і зовсім без одягу. Ледер, як відомо, часто знімає голих зірок. Ратаковські пише, що її агент відправив її у Вудсток в штаті Нью-Йорк в будинок Ледера на цілу добу: це часта практика для зйомок, які можуть тривати по 8-10 годин.

За словами моделі, під час зйомки вона випила червоного вина (яке їй охоче підливав фотограф), аби розслабитися. Ближче до вечора модель відчула себе нетверезою.

"Я замерзла і закуталась в ковдру. Джонатан сидів поруч зі мною. Його джинси стосувалися моїх оголених ніг," - згадувала вона.

Потім фотограф почав розпитувати її про бойфренда. Емілі довго розповідала про свої побачення і не помітила, що періодично зачіпала його ступні.

"Я добре пам'ятаю, як він сказав, що йому сподобалася "вся ця фішка з ногою". Я не пам'ятаю, як цілувалася, але я пам'ятаю, як його пальці раптово опинилися всередині мене. Він рухав ними так сильно і різко, по відчуттях здавалося, ніби це був мій перший раз. Я інстинктивно піднесла руку до його зап'ястя і з силою висмикнула його пальці. Я не сказала ні слова. Він різко встав і побіг в темряву вгору по сходах,"

- поділилася інтимними подіями того дня Емілі.

Ледер також використовував фотографії, зроблені того дня (деякі з них модель описала як її "самі компрометуючі фотографії, коли-небудь зроблені"), в трьох випусках своєї фотокниги, а також представив еротичні кадри на виставці, яка проходила в Нью-Йорку у 2017 році.

Ледер заперечує будь-які звинувачення Ратаковські на свою адресу.

"Ми глибоко стурбовані неправдивими заявами пані Ратаковські в New York Magazine. Вона вічно хоче уваги і жадає слави. Звичайно, містер Ледер повністю заперечує її обурливі звинувачення в нападі. Це безглуздо і сумно, що вона настільки мстива, щоб постійно брехати ЗМІ," - сказав представник відомого фотографа.

Акторка і модель у своєму есе також поскаржилася на непорядність деяких своїх бойфрендів.

"Фотографії, призначені тільки для чоловіка, який кохав мене і з яким я відчувала себе в безпеці, зроблені для людини, якій я довіряла і з якою була близька, гуляли по інтернету і обговорювалися на онлайн-форумах, люди дивилися і оцінювали їх". - поскаржилася зірка.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Лопес разом з дітьми прибула на відпочинок до Риму
Шоубiз
Лопес разом з дітьми прибула на відпочинок до Риму
Дженніфер Лопес взяла дітей до Рима...
Зірка «Клану Сопрано» зробила гучну заяву на підтримку України
Шоубiз
Зірка «Клану Сопрано» зробила гучну заяву на підтримку України
В Instagram голлівудська зірка показала добірку знімків у футболці Першого окремого медичного батальйону ...
«Нас тут троє»: Потап заговорив про вагітність Каменських
Шоубiз
«Нас тут троє»: Потап заговорив про вагітність Каменських
Український репер Потап знову здивував публіку...
Єдина рідна дочка Тома Круза відреклася від нього
Шоубiз
Єдина рідна дочка Тома Круза відреклася від нього
Єдина донька актора Тома Круза, 20-річна Сурі, офіційно відмовилася від прізвища знаменитого батька...
Кеті Перрі розкритикувала Білий дім, який під її пісні бомбить Іран
Шоубiз
Кеті Перрі розкритикувала Білий дім, який під її пісні бомбить Іран
Американська співачка Кеті Перрі гостро розкритикувала Білий дім ...