[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

26 років Будапештському меморандуму (відео)

26 років Будапештському меморандуму (відео)
Кравчук і Горбулін багато років розповідають, що здача ядерної зброї була вигідна Україні - ми не могли, не вміли, не хотіли. Кучма давно визнав, що його розвели.
 
Так Україна з третьої армії світу, найбільшої армії Європи, стала державою, якій ніхто нічого не винен, а при нападі вона має неминуче здаватися.
Жоден з політиків так і не пояснив, чому Київ віддав все добро на сотні мільярдів доларів безкоштовно і під чесне слово.
 
Поговорила з генерал-майором Філатовим, який командував однією з ракетних дивізій і був заступником командувача ракетної армії. Він стверджує наступне:
 
- Ще до Будапешта, на початку 90-х, Україна дозволяла Росії тупо красти озброєння - зокрема стратегічні бомбардувальники;
 
- Кравчук взяв на себе зобов‘язання обеззброїти Україну без згоди парламенту;  
 
- Росія була залежна від України не менше, ніж ми від них;
 
- Депутати початку 90-х були такими ж невігласами і пролетаріями, як нинішні;
 
- Форсований розпил зброї ледве не спричинив катастрофу.
 
- А головне - багатомільрядного радянського спадку Україна позбулася, якщо вірити генерал-майору, заради можливості займатися дрібною корупцією.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо