[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

22 вересня 1939 у Бресті відбувся спільний парад вермахту і червоної армії

22 вересня 1939 у Бресті відбувся спільний парад вермахту і червоної армії
Рубрика «Цей день в історії».
 
22 вересня 1939 у Бресті відбувся спільний парад вермахту і червоної армії. Центральною вулицею міста їхали підрозділи 29-ої окремої танкової бригади РККА і XIX моторизованого корпусу під командуванням Гудеріана. Останній перед війною пройшов курси підвищення кваліфікації у танковому виші в Казані.
 
 
А 28 вересня СРСР та Німеччина підписали договір про дружбу і кордон. Між країнами не було Союзного договору, але сторони спільними зусиллями завоювали, розділивши між собою, Східну Європу на початковому етапі війни.
 
Західна Україна, на яку впали німецькі бомби ще 1-го вересня, у ці дні відійшла СРСР в рамках німецько-радянських домовленостей.
 
 
Воєнні маневри СРСР у Східній Європі в перші місяці війни публічно були пояснені Кремлем намірами допомогти братнім народам - українському та білоруському.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком