Токен розмістили на спеціальній платформі Valuables.

Перший допис Дорсі зробив у березні 2006 року: 

«Просто налаштовую свій твіттер».

Всі ці роки твіт був загальнодоступний.

Як пише The Verge, NFT-токен — це унікальний, незамінний цифровий сертифікат, який дає ексклюзивні права на фото, відео, аудіо, твіти тощо. Видання порівнює NFT з творами живопису: одні з них можуть бути оригінальними, а інші — лише копією. За допомогою блокчейну відстежується, хто має право власності на файл.

Як пояснюється на платформі Valuables, покупець одержує не сам твіт, а унікальний цифровий сертифікат на нього з підписом автора записи. Цифровий сертифікат отримує криптографічний підпис і включає метадані оригінального запису: дату і час публікації, її зміст і цифровий підпис кріптокошелька творця. Право на володіння твітів закріплюється в блокчейні.

Детальніше про NFT

NFT ㅡ це своєрідний цифровий актив, що дозволяє придбати у власність товар, що існує тільки в цифровому вигляді. Кожен такий токен унікальний, не залежить від вартості інших та підтверджує оригінальність «товару».

Токени NFT набули популярності у 2021 році. У лютому продали гіфку Nyan Cat за 590 тисяч доларів, а співачка Grimes продала колекцію цифрового мистецтва за шість мільйонів доларів.

NFT-токени не можна замінити чимось іншим. Якщо біткоїн можна обміняти на інший біткоїн і різниці не буде, то твіт Дорсі єдиний такий. Але його, наприклад, можна обміняти на гіфку Nyan Cat, яка також єдина, пояснює The Verge.