ЗСУ опублікувало зворушливе фото, що стало всесвітньо відомим завдяки Reuters

Однією з найкращих фото 2021 року у всьому світі за версією агентства Reuters стала зворушлива світлина українського воїна. На ній зображений український військовий Володимир Семінько, який гладить двох цуценят на одній з позицій у селищі Піски. Про це повідомляє ЗСУ у мережі Twitter.
Чутливу фотографію зробив фотомайстер Олександр Клименко у квітні цього року.
Нині селище Піски у Ясинуватському районі Донецької області. Адміністративний центр Пісківської сільської ради має найменше населення в Україні - всього 9 осіб, які проживають у шести сім'ях. Це переважно літні люди.
У серпні 2019 року вперше від початку війни у селищі було зроблено капітальний ремонт 7 будинків. Аби провести ремонтні роботи, українській владі та окупаційній владі так званої «ДНР» вдалося домовитися про режим тиші на 20 днів.
До початку російської агресії на Донбасі населення селища становило 2595 осіб, 1182 чоловіків та 1413 жінок.

Нині Піски знаходяться на так званому "нулі".