[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Ніколи не стикалася з антисемітизмом в Україні

Ніколи не стикалася з антисемітизмом в Україні

Делікатне питання.

Уже не вперше бачу і чую подібне: різні великі публічні постаті говорять про зростання антисемітських настроїв в Україні.

Навіть голівудська акторка Міла Куніс, яка родом з Чернівців, чомусь  про таке казала. Ось вже й американський програміст Ян Кум, який родом з Києва теж, виявляється, був жертвою антисемітизму.

Я жила у Житомирі на початку 90-их і багато євреїв звідти дійсно виїжджали за єврейськими програмами у різні країни – часи були голодні, працювати ніде, і люди, отримавши таку можливість, емігрували.

Але я ніколи не стикалася з антисемітизмом.

Зрештою, ніколи навіть не бачила, щоб хтось взагалі акцентував на цьому увагу.

Припускаю, звичайно, що можу чогось не знати. Але все-таки, звідки ці дані – про зростання антисемітизму в Україні з розвалом совка? На чому вони ґрунтуються? 

Чи не на вигадках кремлівських пропагандастів?

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги