[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Закон про ринок землі: «середня температура по палаті».

Закон про ринок землі: «середня температура по палаті».

Півфейсбука наївно шоковані, що Голос та Європейська Солідарність не підтримали законопроєкт влади про ринок землі.

А чому б вони мали влаштувати собі політичне самогубство? Заради лайків?)

«Слуга народу» переживе падіння рейтингів, а через рік на гроші, отримані з продажу землі, влаштує маленький одноразовий соціалізм для найбідніших, свого електорального ядра.

«Голос» та ЄС, чиї виборці - середній клас і вище - несли б політичну відповідальність за всі побічні наслідки законопроекту: хвилю рейдерства, тяжкі часи для дрібних аграріїв, яких у Зеленського назвали баригами, що наживаються на дешевій оренді землі у селян, і тд.

Тому все логічно.

Ми можемо з позицій креативного класу, журналістів та інших диванних експертів, що мислять глобальними категоріями, скільки завгодно розповідати про необхідність найліберальніших правил на ринку землі, але в реальності за подібними епохальними рішеннями стоять людські долі. І багатьма з них країна пожертвує за те, щоб покращити «середню температуру по палаті».

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги