[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Яке саме вразливе місце Зеленського затисла лещатами Росія?

Яке саме вразливе місце Зеленського затисла лещатами Росія?

17 липня 2014 Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines рейсу Амстердам — Куала-Лумпур був збитий у небі над Донбасом. Усі 298 пасажирів та членів екіпажу загинули. 80 з жертв катастрофи - діти, зокрема 3 немовлят.

Тим же рейсом летіла делегація науковців на конференцію щодо СНІДу - 6 осіб.

MH17 - наймасштабніше за кількістю жертв збиття літака в історії після терактів 11 вересня.

У 2018 об‘єднана слідча група оголосила, що літак було збито з ракетної установки «Бук» курської 53 зенітно-ракетної бригади Збройних сил РФ. Установка перетнула неконтрольований Україною кордон ще в червні. Запуск ракети відбувся в районі Сніжного Донецької області.

Слідство також встановило, що ракета в один момент відірвала від корпусу кабіну пілотів та частину бізнес-класу. Літак за інерцією пролетів ще понад 8 км, після чого тріснула задня частина фюзеляжа і відпав хвіст. Лише тоді судно з пасажирами та багажем почало падати. Усе тривало близько 2-х хвилин.

Рятувальників та ОБСЄ так звана ДНР пустила на місце падіння лише тоді, коли «Бук» було вивезено на місце «прописки» в Росію - на третій день після катастрофи. Москва заперечує свою причетність до трагедії.

Яке саме вразливе місце Володимира Зеленського затисла лещатами Росія, що він навіть в цій історії боїться говорити про її роль? А так же колись сміявся з того, що його попередника Кремль тримає на гачку через численні бізнеси.

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо