[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Українське медіаполе не для розумних людей?

Українське медіаполе не для розумних людей?

Щодо нашумілої прес-конференції з політв'язнями Кремля, яка так вразила багатьох провінційністю працівників медіа-спільноти.
Виявилося, що за 5 років полону режисера Олега Сенцова в наших журналістів не те, що не накопичилися до нього запитань - їх не виникло в принципі.

Але цікава людина є цікавою в усьому. Навіть, коли змушена коментувати нісенітниці.

Є навіть теорія (підкріплена практикою): найкращі відповіді виходять з найтупіших запитань.

От від телевізійників редактори реально вимагають всіх цих дурниць - про борщ, першу страву на волі etc. Бо відповіді на таке створюють картинку.
Правда, це не скасовує того факту, що українське медіа-поле загалом не про і не для розумних людей.

Сам Сенцов у свої коментарях у мережі був  досить делікатним:

"Щодо рівня запитань, то сам формат прес-конференції передбачає їхню широту і деяку поверховість, тому питання були або стандартні, або безглузді», – написав він.

Зрештою, Олег пояснив,  через що не любить інтерв’ю: «Запитують про якусь банальщину чи навпаки – намагаються колупатися в тебе у душі, як в особистій кишені».

Якби Сенцов відповів про їжу - половина заголовків була б саме про це, 90% сюжетів на ТБ поставили б коментар про борщ з котлетами. На жаль.


[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги