Венс звинуватив Україну у втручанні у вибори Угорщини і США

Венс звинуватив Україну у втручанні у вибори Угорщини і США

Віцепрезидент США Джей Ді Венс під час свого візиту до Угорщини відзначився низкою скандальних заяв про Україну та Євросоюз. Він відкрито підтримав Віктора Орбана на майбутніх виборах. Також Джей Ді Венс заявив про спроби певних "елементів" у спецслужбах України вплинути на вибори у Сполучених Штатах та в Угорщині.

Про це він сказав у вівторок на спільній пресконференції з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном у Будапешті.

Звинувачення на адресу України

На думку Венса, в української розвідки нібито є сили, які "намагаються вплинути на результат виборів у США і в Угорщині".

Так, Венс заявив, що США усвідомлюють, що "в українських спецслужбах є елементи, які намагаються вплинути на хід американських виборів, на угорські вибори".

"Це просто те, чим вони займаються. Це – це частина ціни, яку доводиться платити за співпрацю з певними елементами їхньої системи. Я намагаюся нагадувати собі, що Україна, як і Сполучені Штати, є дуже складним місцем. Є хороші люди, і є погані люди. Є люди, які намагаються втручатися у вибори інших країн, і є люди, які просто кажуть: "Ми віримо у суверенітет для всіх, і саме це ми підтримуємо", – сказав він.

Втручання у вибори в США

За словами віцепрезидента США, в українській системі були люди, які "проводили кампанію разом із демократами буквально за кілька тижнів до президентських виборів, на яких Дональд Трамп дуже впевнено переміг у листопаді 2024 року".

"Тож я усвідомлюю ці речі, але не думаю, що Віктор (Орбан) дозволяє їм впливати на себе. Я не дозволяю їм впливати на себе… І що б не думали про мене або про когось іншого певні елементи в українській системі, я справді вірю, що в інтересах України, в інтересах Європи та Угорщини, в інтересах Сполучених Штатів, щоб ця війна закінчилася якомога швидше", – заявив Венс.

Раніше віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Дональд Трамп та Віктор Орбан є двома лідерами, які зробили найбільше для того, щоб припинити війну в Україні.

"Ми чули так багато розмов у європейських столицях про необхідність припинення війни між Росією та Україною, і ми, безумовно, з цим згодні. Війна ніколи б не розпочалася, якби президент Трамп був президентом чотири роки тому.

Але тепер, коли вона вже йде, ймовірно, двома лідерами, які зробили найбільше для того, щоб фактично покласти край цьому руйнівному конфлікту, стали Дональд Трамп і Віктор Орбан в Угорщині. І вони зробили це за допомогою дипломатії, розмовляючи з людьми, намагаючись зрозуміти, що потрібно українцям і росіянам, щоб закінчити війну", - сказав Венс. 

Нагадаємо,

  • нещодавно президент США Дональд Трамп прямо закликав угорців голосувати за чинного прем’єр-міністра Віктора Орбана і його партію "Фідес" на парламентських виборах, що відбудуться 12 квітня.
  • За даними ЗМІ, Венс візьме участь у передвиборчому мітингу Орбана.
  • Відомо, що Венс прибув до Будапешту 7 квітня. 

Український Дощ писав раніше, що Євросоюз готує 5 сценаріїв на випадок перемоги Орбана, серед них — можливість виключення з ЄС.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
З’їзд Ліберальної партії Канади проголосував за безвіз для України
Політика
З’їзд Ліберальної партії Канади проголосував за безвіз для України
Відповідну резолюцію підтримали члени партії, закликавши уряд Канади дозволити українцям поїздки без віз...
Угорщина - недружня країна, РФ не вітатиме Мадяра з перемогою - Пєсков
Політика
Угорщина - недружня країна, РФ не вітатиме Мадяра з перемогою - Пєсков
У Кремлі розраховують, що «прагматичні контакти» між Москвою та Будапештом...
Каллас відповіла на критику щодо Ормузької протоки: Ми не бачили допомоги нам із росією
Політика
Каллас відповіла на критику щодо Ормузької протоки: Ми не бачили допомоги нам із росією
Вона відповіла на критику, що лунає з боку США ...
Орбан програв вибори. Переможець Мадяр повідомив, куди поїде, як прем'єр,  з першим закордонним візитом
Політика
Орбан програв вибори. Переможець Мадяр повідомив, куди поїде, як прем'єр, з першим закордонним візитом
Орбан привітав свого опонента Петера Мадяра...
Україна навряд чи вступить до НАТО найближчим часом – Рютте
Політика
Україна навряд чи вступить до НАТО найближчим часом – Рютте
Також Рютте заявив, що Альянс поступово позбавляється «нездорової взаємозалежності» між Європою та США ...