[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Український завод відновлює виробництво апаратів штучної вентиляції легенів

Український завод відновлює виробництво апаратів штучної вентиляції легенів

На ДП «Укроборонпром» відновлюють виробництво апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) на Київському державному заводі «Буревісник» в зв’язку зі світовою пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це пише Mind.ua, посилаючись на генерального директора Концерну з питань трансформацій Романа Бондара.

«Намагаємося зробити свій внесок у боротьбу з пандемією. Мустафа Найєм зараз займається відновленням на заводі «Буревісник», а ДП «Новатор»- зробить фокус на випуску масок», – йдеться у повідомленні.

Оборонний завод «Новатор» починає виготовляти маски, респіратори та знезаражувальні апарати. Паралельно з цим ще одному заводі, що випускає радіолокаційні комплекси та засоби зв’язку «Новатор», запускають виробництво масок.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник генерального директора Концерну Мустафа Найєм.

Він зазначив, що завод «Новатор», який виготовляє радіолокаційні комплекси, навігаційну апаратуру та засоби зв’язку, нещодавно став сертифікованим виробником медичного обладнання. Наразі завод буде виготовляти апарати ультрафіолетового опромінення, що знезаражують великі приміщенні і поверхні.

В повідомленні зазначено, що відразу після оголошення карантину підприємство екстрено переорієнтувало виробництво і запустило пошиття медичних пов’язок для потреб самого підприємства та інших учасників ДП "Укроборонпром". На сьогодні завод вже передав 16 тисяч масок для підприємств Концерну, та кілька тисяч місцевому бізнесу та представникам місцевого самоврядування, відзначив Найєм.

Крім того, в дописі зазначено, що на заводі триває монтаж нової лінії з виробництва клапанних вітчизняних респіраторів класу захисту FFP3 потужністю 3 млн респіраторів на місяць.

Довідково: Київський державний завод «Буревісник» — підприємство оборонно-промислового комплексу України, яке спеціалізується на складному морському приладобудуванні, виготовленні й ремонті радіолокаційних систем, а також на виробництві високотехнологічної медичної апаратури, зокрема: Апаратів штучної вентиляції легенів (апаратів ШВЛ), стерилізаторів , медичного обладнання та спеціальних медичних меблів. Входить до переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки й безпеки України.

До середини 90-х років в Україні не тільки не виготовляли апаратів ШВЛ, але й навіть не велась робота по створенню такої апаратури. Для вирішення цієї проблеми Київський державний завод «Буревісник» розпочав розробки перших- вітчизняних апаратів ШВЛ, які будуть відповідати сучасним вимогам.

Перший вітчизняний апарат ШВЛ «Фаза-8» був розроблений і поставлений на виробництво в 1997р. В 2000 році було запущено серійне виробництво апаратів ШВЛ «Малятко» (2000р.), «Бриз» (2002р.), «Бриз -Т »(2006р.).

Вітчизняні апарати перекривають весь віковий діапазон пацієнтів від новонароджених «Малятко» до дорослих «Фаза-8», «Бриз». Апарат ШВЛ «Бриз-Т» розроблений для потреб швидкої медичної допомоги та медицини катастроф.

Всі вітчизняні апарати ШВЛ мають можливість проведення інгаляційного наркозу за допомогою закису азоту. В апарати введено режим високочастотної вентиляції. Однією з їх переваг є простота управління, апарати при подачі на них електроживлення практично миттєво приводяться в стан готовності до вентиляції, автоматично переходячи в черговий режим роботи з програмно встановленими параметрами для середньостатистичного пацієнта. Моніторинг реалізовано на цифрових індикаторах.

Станом на 2008 рік заводом поставлено установам України 3110 апаратів ШВЛ. Після 2008 року завод практично зупинив виробництво апаратів ШВЛ.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Росія перекинула на Донбас важку техніку та 30 вагонів з боєприпасами
Україна
Росія перекинула на Донбас важку техніку та 30 вагонів з боєприпасами
Під виглядом гуманітарної допомоги російські «волонтерські організації» передали бойовикам засоби зв'язку і комплектуючі до них, оптичні приціли...
Двоє воїнів зазнали поранень – ЗСУ дали гідну відсіч
Україна
Двоє воїнів зазнали поранень – ЗСУ дали гідну відсіч
По українських захисниках окупанти вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї...
Через коронавірус на Батьківщину повернулося лише 5% українців
Україна
Через коронавірус на Батьківщину повернулося лише 5% українців
Станом на вечір 29 березня після закриття кордонів через пандемію коронавірусу повернулися додому лише 144 698 громадян України. Про це повідомляє прес-служба МЗС України....
Україна перейшла на літній час
Україна
Україна перейшла на літній час
У ніч на неділю, 29 березня, Україна перейшла на літній час - о 3-й годині ранку стрілки годинників було переведено на годину вперед...
До Києва з Москви прибув потяг з українцями
Україна
До Києва з Москви прибув потяг з українцями
На київському вокзалі прибулих громадян України зустріли медики у захисних костюмах у супроводі військових. Усім пасажирам по прибуттю медробітники виміряли температуру....