Трамп програє ці вибори, вважає оракул з Вашингтона Аллан Ліхтман

Трамп програє ці вибори, вважає оракул з Вашингтона Аллан Ліхтман

Аллан Ліхтман (Allan Lichtman) - американський історик, який з 1973 року викладає в Американському університеті у Вашингтоні, округ Колумбія, нещодавно видав книгу «Скасування Другої поправки: боротьба за більш безпечну Америку», де детально описав метод, за яким, починаючи з 1984 року він точно передбачав результати усіх президентських виборів у США.

Сучасний оракул вже зробив свій прогноз і на 2020 рік, пише ips-journal.

За останні чотири десятиліття система Ліхтмана передбачала переможців абсолютно точно і безпомилково, зокрема перемогу Дональда Трампа в 2016 році.

Його прогноз заснований на 13 факторах - так званих ключах до Білого дому, які враховують такі аспекти, як економічні і зовнішньополітичні показники, соціальні хвилювання і скандали, а також харизми кандидатів. Система не бере до уваги будь-які опитування, думки експертів, значні події, кампанії або теледебати тощо. 

Ліхтман вважає опитування не прогнозом, а лише відображенням поточного моменту, який може непередбачено змінитися.
"Ключі до Білого дому" відрізняються від опитувань і їх аналіза тим, що вони засновані на динаміці того, як насправді працюють вибори.

"Вибори в Америці - це референдуми за або проти президента в контексті сили і результативності партії, що контролює Білий дім. Це і перевіряють "ключі" до Білого дому. Вони були настільки успішні, тому що їх розробляли ще з 1860 року - ранніх днів політики, коли обрали Авраама Лінкольна - і до 1980-го, коли на виборах переміг Рональд Рейган." - говорить оракул про свій метод.

Щодо президентських виборів у США, що мають відбутися завтра, у Ліхтмана своя неупереджена думка.

"У 2016 році Трамп виступав проти чинного президента. У моїй системі якщо шість або більше з 13 ключів говорять не на користь партії, яка контролює Білий дім, вважається, що вона програє. Таким чином, в 2016 році я оцінював демократів, до яких належав діючий президент. А зараз я оцінюю республіканців і Дональда Трампа. На цей раз я передбачаю, що Трамп програє." - вважає він.

Основним чинником невдачі Трампа оракул вважає пандемію коронавірусу, на яку влада відреагувала невдало, а люди стали вимагати соціальної та расової справедливості. Це перший випадок в історії Сполучених Штатів, коли у партії, що займає Білий дім, настільки різко змінилася ситуація за кілька місяців. 

Ще одним чинником ймовірного програшу Аллан Ліхтман вважає "придушення виборців".

"Республіканці залежать від голосів старих білих чоловіків на зразок мене. І саме тому вони так відчайдушно намагаються придушити голоси зростаючої бази підтримки демократів серед меншин і молоді. Вони подають позови по всій Америці, щоб утруднити голосування. Вони зруйнували поштову службу. Трамп загрожує відправити озброєних людей на виборчі дільниці і люто критикує голосування поштою. Це мене турбує, тому що демократія залежить від вільних і чесних виборів." - вважає американський історик.

На думку Ліхтмана, Дональд Трамп намагається імітувати кампанію Річарда Ніксона 1968 року «Закон і порядок». Але проблема в тому, що Річард Ніксон був тоді тільки кандидатом, а Дональд Трамп - діючий президент. Те, що відбувається в Америці - його відповідальність.

"Коли намагаєшся сказати: «Проголосуйте за мене в листопаді, і я зупиню все ті жахливі речі, які відбуваються при моєму ж президентстві», це не дуже переконливо. Як сказав свого часу Герберт Гувер, який очолював Білий дім за часів Великої депресії, президента хвалять за сонце і звинувачують за дощ. А в Америці зараз дуже сильний дощ." - пояснив свою позицію оракул. 

Черговим чинником можливого фіаско Трампа Ліхтман вважає фактор зброї. За один тільки 2019 рік у США було зафіксовано 419 випадків масових розстрілів і майже 40 000 смертей (24 090 самогубств), пов'язаних із застосуванням вогнепальної зброї. При цьому, за опитуваннями, 70% американців все ще проти прийняття закону, який забороняв би володіння зброєю, в той час як Трамп педалює це питання.

"Майже 200 років Друга поправка захищала колективне право захисту з боку добре організованого ополчення. Сьогодні її хочуть відмінити... Нинішній шлях - це шлях до поразки. Коли ви граєте на уникнення програшу, ви обов'язково програєте." - підвів підсумок у питанні чергового президентства Трампа Аллан Ліхтман.

Український Дощ писав раніше, що Завтра вибори президента США: рейтинги Трампа і Байдена.

Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
Велика Британія планує пом'якшити карантин на Різдво
Світ
Велика Британія планує пом'якшити карантин на Різдво
У країні знову відкриються усі магазини, перукарні, спортзали та розважальні заклади...
Під Варшавою відкрили найглибший у світі басейн (фото, відео)
Світ
Під Варшавою відкрили найглибший у світі басейн (фото, відео)
У Польщі під Варшавою в місті Мщонув офіційно відкрили найглибший і найсучасніший в світі басейн Deepspot...
Трамп наказав почати передачу влади Байдену, але все ще не вірить у чесність виборів
Світ
Трамп наказав почати передачу влади Байдену, але все ще не вірить у чесність виборів
Адміністрація загальних служб США повідомила новообраному президенту США про готовність розпочати процес передачі влади у найближчий час...
Венеція вводить плату для «одноденних» туристів
Світ
Венеція вводить плату для «одноденних» туристів
З 1 січня 2022 року Венеція буде стягувати податок з туристів, які приїдуть до міста на один день без ночівлі...
Король троллінгу: 35 скандальних жартів чоловіка Єлизавети II
Світ
Король троллінгу: 35 скандальних жартів чоловіка Єлизавети II
Чоловік королеви, якому у червні наступного року виповниться 100 років, був і залишається одним з найяскравіших і неординарних представників королівської родини...