Тепер влада у Конотопі належить ОПЗЖ, - ексмер міста

Тепер влада у Конотопі належить ОПЗЖ, - ексмер міста

10 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Конотопської міської ради восьмого скликання. Після сесії міський голова Артем Семеніхін підсумував її результати в окремому відеозверненні.

"Тепер влада в Конотопі належить ОПЗЖ. Я вже підготував до передачі печатки міста і склав свої речі. Таке рішення сьогодні прийняла Конотопська міськрада в особі ОПЗЖ, ЄС, "Батьківщина" і Зе-команда", - розповів мер.

Дійсно, голосування показали, що у міськраді фактично сформувалась дивна з точки зору політичної ідеології коаліція: ОПЗЖ, ЄС, "Слуга народу" та Батьківщина. Причому, керівну роль, очевидно гратиме проросійська ОПЗЖ, як найбільша з цих фракцій.

«Я хочу знову наголосити, що основний принцип демократії – це баланс влади. Балансу влади ми не побачили. Наша фракція зараз і в подальшому буде робити все для підтримки і розвитку міської громади. За бюджет ми будемо голосувати, тільки зі своїми правками та пропозиціями, які ми будемо отримувати від нашої громади. Ми будемо приймати активну і відчайдушну участь у виборах міського голови. Конотоп був і залишається українським містом, і ніхто ніякого реваншу не отримає", - підкреслив голова свободівської фракції в Конотопській міській раді.

Він запропонував залишити у складі виконкому Тетяну Іноземцеву у якості заступника міського голови з правом підпису. На жаль, це дуже важливе рішення про розділення права підпису між двома особами для підтримання балансу влади так і не було прийнято. Тепер підписувати міські документи має право тільки одна особа, Любов Дубовик з медведчуківської фракції ОПЗЖ.

"Ми не підтримали представника ОПЗЖ, - розповів Семеніхін. - Це Любов Дубовик. Я сподіваюсь, що вона не нарубає дров. Вона має адекватність. Але ми розчаровані такою розстановкою політичних сил. Тепер містом Конотоп править ОПЗЖ. Вибори будуть 24 січня, і хочу підтвердити, що я буду в них приймати участь як кандидат. Я хочу, щоб наше місто залишилось в Україні".

Не зважаючи на сумну політичну конфігурацію фракція "Свобода" проголосувала за багато питань, які покращать життя містян: виділення коштів на інсулін, приєднання до електричної мережі приймального відділення ЦРЛ, електрифікацію вулиць тощо.

"Ми налаштовані на конструктив і будемо ініціювати та підтримувати усі рішення, направлені на розвиток міста", - підкреслив Артем Семеніхін.

Артем Семеніхін відомий своєю прициповою позицією щодо промоськовських партій в Україні. Широкому загалу він став відомий завдяки ролику на ютубі. На ньому тодішній мер Конотопа назвав зібрання організації Медведчука "сепаратистським шабашем". Кілька десятків делегатів зібралися в одному із ресторанів міста на Сумщині. Згодом у ресторані з'явився міський голова – "свободівець" Артем Семеніхін. Він почав роздратовано скидати прапорці із символікою організації, і заявив, що такого зібрання у Конотопі не допустить. Він забажав, аби учасники зборів негайно залишили не тільки приміщення, а й саме місто. Представники партії кума Путіна покинули з ганьбою приміщення.

Раніше Український Дощ писав, що від ускладнень, викликаних Covid-19, цієї осені помер новообраний мер Конотопа Олександр Луговий.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Чому  «золотий міст» на Донбасі не влаштовує Росію?
Політика
Чому «золотий міст» на Донбасі не влаштовує Росію?
Україна презентувала в ТКГ проєкт під назвою «золотий міст», який передбачає добровільний вихід російських військ зУкраїни та зняття з РФ санкцій за Донбас...
Акторка зі «Слуги народу» отримала посаду експерта в Офісі президента
Політика
Акторка зі «Слуги народу» отримала посаду експерта в Офісі президента
Оксана Обертинська, яка зіграла психолога в серіалі «Слуга народу», стала консультанткою ОП з питань вірусології та отримала держзамовлень на 18 млн грн...
Арестович заявив, що Україна і Росія можуть помиритися за один день
Політика
Арестович заявив, що Україна і Росія можуть помиритися за один день
Спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що Україна і Росія можуть помиритися за день...
РФ передасть Медведчуку невідомих осіб в рамках «обміну полоненими» для України
Політика
РФ передасть Медведчуку невідомих осіб в рамках «обміну полоненими» для України
Росія та лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук намагаються використати полонених у своїх політичних інтересах...
100 найбільш мовчазних народних депутатів Верховної Ради 2020 року
Політика
100 найбільш мовчазних народних депутатів Верховної Ради 2020 року
Цікаво, що в минулому році жодного разу не виступили такі відомі депутати, як Віктор Медведчук, Тарас Козак, Сергій Ларін, Юрій Солод, Олександр Фельдман, Ігор Абрамович...