Судитимуть водія столичного таксі, який зламав щелепу пасажирці, бо ту знудило в салоні

У Києві судитимуть 24-річного водія таксі, який зламав щелепу своїй пасажирці. Про це повідомляє відділ комунікацій поліції Києва.
Таксист, розлючений тим, що пасажирка забруднила салон автомобіля, вдарив її декілька разів по обличчю, після чого поїхав з місця події.
Правоохоронці з’ясували, що під час поїздки у таксі 27-річна киянка відчула себе погано, її нудило. В подальшому, коли жінці стало зле, водій відреагував агресивно - висадив клієнтку з авто, двічі вдаривши її кулаком по обличчю. Лікарі діагностували у потерпілої забої та перелом щелепи.
Оперативники швидко встановили водія таксі - ним виявився 24-річний киянин.


Слідчі Дніпровського управління поліції Києва оголосили чоловіку про підозру у скоєні злочину передбаченого ч. 1 ст. 122 Кримінального Кодексу України – умисні середнього ступеня тяжкості тілесні ушкодження.
Наразі, поліцейські завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду. Порушнику загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.
Український Дощ писав раніше, що на Київщині 7-річний хлопчик випадково застрелив 6-річну дівчинку