[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Стосовно грошей на майбутніх дітей міністрів

Стосовно грошей на майбутніх дітей міністрів

Не знайома з Ганною Новосад, мало знаю про її досягнення на посаді, хоча і чула багато хорошого від людей, які тримають кулаки за реформи і хвалять, незалежно від їх успіху.

Але.

Якщо ти - про успіх справи і свій власний, риторику про дітей та особисте треба забути.

А у випадку 29-річної людини, незалежно від її статі, посада міністра - це щедрий аванс від суспільства, який треба відпрацювати.

Особисто я - за високі зарплати міністрам і тим більше - менеджерам корпорацій. Але санта-барбара аргументів про дружин, дітей, свекрух, батьків, м‘яко кажучи, викликає здивування.

Ні лікарю, якому привозять по «швидкій» безхатька з відкритою формою туберкульозу, ні менту, який ловить маньяка, ні вчителю, який мусить вчити обкуреного учня, жалітися нікому на свою роботу.

За дітей лікаря, мента чи вчителя заступитися нікому. Їх не захистять ні посольства, ні ЛОМи у фейсбуці, ні прогресивна громадськість. А зарплата у них в десятки, а іноді й у сотні разів нижча, ніж у пересічного міністра.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги