[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Російські гроші урівнюють українську правду з брехнею ворога

Російські гроші урівнюють українську правду з брехнею ворога
Нічого дивного в тім, що прямо зараз постійний представник терористів в ООН офіційно посилається на «фантастичні вигадки омбудсвуменки Денісової про неіснуючі згвалтування» як доказ «систематичної брехні України» про звірства, «яких не було». Оця заказуха, опублікована в кращих традиціях темників, - ще один цвях у домовину так званої «об’єктивної журналістики».
 
Я про це волаю вже кілька років: так званий баланс думок – це зброя ворога.
 
Під соусом «незаангажованості» вам завжди втулять ворожі наративи. Під виглядом «іншої точки зору» вам неодмінно впаяють адвокатування ворога. А будь-яка виваженість обов’язково міститиме 50% виправдання окупанта чи його виборця. І кожен пошук істини «десь посередині» приведе вас на електричний стілець до вбивці.
 
З цим треба зав’язувати – з т.зв. «професійними стандартами», яким зухвало прикривають всеядність, безпринципність і намагання виправдати зло. Громадянська журналістика це унеможливлює - ось чому до неї противляться пристати всі, хто свої кар'єри збудував на такій прям об'єктивності, що скоро гіркін буде зіркою телемарафону. В умовах війни публікація такої заказухи, яка лягає в основу ООНівської позиції ворога, прирівнюється до медіа-колаборації з ним.
 
Вислів «гроші не пахнуть» походить із римських часів, коли імператор Веспасіан обклав податками громадські туалети. Його син дорікнув батькові за такий мерзенний спосіб поповнення казни. Тоді Веспасіан взяв монету, отриману з податку, підніс до синового носа і запитав, чи смердить вона. Тит відповів, що ні. «А це ж гроші з сечі», - зауважив імператор.
 
Рускі гроші теж не пахнуть. На них нема краплин крові після кастрації наших полонених. На них не видно секрецій після групових згвалтувань неповнолітніх дітей. На них не проступають сльози закатованих. Але ці гроші урівнюють українську правду з брехнею ворога.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Малозрозумілий наїзд на генерала Марченка це заявка на патент єдиного переможця
З яким горизонтом завдань варто починати реальну, а не бравурну розмову про повернення окупованих територій
Єдиним безкарним і монопольним гравцем на осиротілій ватній ніші буде влада
Спаси, і сохрани, й не приведи, Господи, коли-небудь стати Грузією (відео)