[]

Пробне ЗНО у Києві та Чернігівській області перенесли

Пробне ЗНО у Києві та Чернігівській області  перенесли

Пробне ЗНО у Києві та Чернігівській області перенесли на 24 квітня.Це пов'язано з неможливістю дістатися зареєстрованим учасникам та вчителям через обмеження в роботі громадського транспорту.

Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки.

В інших регіонах пробне ЗНО відбудеться 10 квітня.

"Незалежно від того, коли саме учасники проходитимуть оцінювання, для них буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів з переліку та пройти тестування вдома. Водночас різнитиметься дата внесення відповідей до сервісу "Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання". Так, учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді до цього сервісу 10-14 квітня, тобто відповідно до попереднього плану", - йдеться в повідомленні.

Учасники з Києва та Чернігівської області зможуть пройти пробне тестування з 24 до 28 квітня.

"Щоб такі учасники якомога повніше ознайомились з іншими тестами пробного ЗНО, з 10 до 28 квітня у кабінетах цих учасників буде розміщено "бонусні тести", які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальний сервіс 10-28 квітня. Тобто, якщо учасник з Києва зареєструвався для проходження тесту з математики, він пройде пробне ЗНО з цього предмета 24 квітня і внесе свої відповіді на завдання цього тесту в період з 24 до 28 квітня. Але уже 10 квітня він може ознайомитися з завданнями тестів з української мови, хімії, біології тощо і з 10 до 28 квітня вносити свої відповіді з цих предметів до сервісу визначення результатів", - пояснили в МОН.

Цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання може пройти в зміненому форматі. Все залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні. Про це під час брифінгу повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

[]
Теги
Схожi
У школах України проведуть «Уроки звитяги»
Освіта
У школах України проведуть «Уроки звитяги»
Міністерство освіти і науки звернулося до вчителів шкіл з проханням провести на початку травня «Урок звитяги» для учнів 5-11 класів...
В Україні змінено правила прийому до перших класів
Освіта
В Україні змінено правила прийому до перших класів
Зміни для прийому до першого класу пов'язані з пандемією коронавірусу...
Строки початку канікул школи визначать самостійно - МОН
Освіта
Строки початку канікул школи визначать самостійно - МОН
Тривалість навчального року є внутрішнім питанням кожної школи та має визначатись  педагогічною радою закладу освіти...
Зеленський підписав закон про звільнення учнів від ДПА
Освіта
Зеленський підписав закон про звільнення учнів від ДПА
Учням дозволили проходити атестацію за власним бажанням, зокрема, у вигляді ЗНО...
93 школи України перебувають під загрозою ліквідації
Освіта
93 школи України перебувають під загрозою ліквідації
За даними обласних державних адміністрації, впродовж найближчого часу можуть бути ліквідовані 10 шкіл в Запорізькій області, 23 заклади освіти Житомирської області, 39 шкіл і філій у Львівській області...