Принц Філіп вважав, що інтерв'ю Меган та Гаррі з Опрою Вінфрі було «божевіллям»

Принц Філіп вважав, що інтерв'ю Меган та Гаррі з Опрою Вінфрі було «божевіллям»

Принц Філіп, який п'ятничним ранком 9 квітня відійшов у кращі світи на 100-му році життя, вважав, що інтерв'ю Гаррі та Меган з Опрою Вінфрі було "божевіллям", і "з цього нічого доброго не вийде". Про це заявив офіційний біограф герцога Единбурзького.

Джайлз Брандрет, давній друг герцога Единбурзького, був єдиним журналістом, якому коли-небудь було надано повнометражне інтерв'ю з герцогом. Джайлз на початку стосунків з принцом Філіпом знав його через спільну роботу над ініціативою надання спортивних майданчиків знедоленим громадам, але з роками став близькою довіреною особою герцога.

Філіп сказав Брандрету, журналісту і колишньому депутату парламенту, що, хоча рішення його онука відмовитися від королівських обов'язків і переїхати до США і було "неправильним ні для країни, ні для них самих", тим не менше він прийняв це як належне. Він навіть зрозумів розчарування принца Гаррі у британській пресі і сказав Брандрету: "Це його життя".

Гаррі в неділю повернувся з США до Великобританії, щоб бути присутнім на похороні свого діда. Вважається, що він виконує усі урядові настанови та знаходиться на ізоляції протягом п’яти днів. Згідно з повідомленнями, він зупинився у своєму старому будинку, Frogmore Cottage.

Брандрет у великій статті для Daily Mail Monday писав:

«Гаррі змінив свого діда на посаді генерал-капітана Королівської морської піхоти у 2017 році. Філіп виконував цю роботу протягом 64 років. Гаррі ледве витримав 30 місяців. Герцог Единбурзький був дуже цим незадоволений, і він вважав, що Гаррі та Меган поступають неправильно.

Однак Філіп сказав Брандрету: "Люди повинні вести своє життя, як їм здається найкращим".

"Я знаю від одного з близьких, що Філіп вважав інтерв'ю Меган і Гаррі з Опрою Вінфрі суцільним "божевіллям" і казав "з цього нічого доброго не вийде". Я не здивувався, бо саме так він описав мені колись телеінтерв’ю, дане принцом Чарльзом і Діаною, принцесою Уельською, ще у 1990-х роках ". - зізнався Джайлз Брандрет.

У своїй статті в Daily Mail, яку газета випустила цього тижня, Брандрет заявив, що Філіпа не бентежив той факт, що інтерв'ю з онуком проходило під час його перебування у лікарні.

«Той факт, що інтерв’ю Меган і Гаррі виходило в ефір, коли Філіп перебував у лікарні, не турбувало його. Його хвилювало занепокоєння пари власними проблемами та готовність говорити про них публічно." - сказав Брандрет.

"Давайте телевізійні інтерв'ю будь-якими способами, - сказав він, - але ніколи не говоріть про себе ". - казав принц.

Брандрет зауважив, що Філіп любив Гаррі, захоплювався його службовою кар'єрою і вважав його "хорошою людиною".

Але Брандрет сказав, що Філіп неодноразово говорив йому:

"Дуже великою помилкою є думати лише про себе. У довгостроковій перспективі ніхто вами не цікавиться. Не зациклюйтеся на популярності. Вона не триває довго. Пам’ятайте, що увага приходить через посаду, яку ви маєте привілеї обіймати, а не через те, ким ви є. Якщо ти думаєш, що це все лише ти, ти ніколи не будеш щасливим".

Герцог також сказав Брандрету, що він дивиться телевізор "без особливого задоволення" і не дивився серіал "Корона", говорячи: "Мене не цікавлять мильні опери".

Теги
Схожi
У Франції суворіше каратимуть ісламістів і обмежать турецький вплив
Світ
У Франції суворіше каратимуть ісламістів і обмежать турецький вплив
Франція прийняла закон, що дозволяє приймати більш жорсткі заходи щодо ісламістів. Тепер влада зможе закривати мечеті, якщо в них пропонуються ненависть і насилля...
Син Джо Байдена Хантер нарешті позбувся наркозалежності
Світ
Син Джо Байдена Хантер нарешті позбувся наркозалежності
Президент США Джо Байден з гордістю заявив, що його син Хантер Байден переміг наркозалежність...
Байден втрачає довіру американців на тлі зростання заражень COVID-19
Світ
Байден втрачає довіру американців на тлі зростання заражень COVID-19
За твердженням експертів, показники Байдена в 53% у другому кварталі були краще, ніж у Білла Клінтона (44%) і Дональда Трампа (38,8%)...
В МЗС РФ радіють фейковим графіті з портретом Лаврова в Лондоні (фото)
Світ
В МЗС РФ радіють фейковим графіті з портретом Лаврова в Лондоні (фото)
Речниця МЗС РФ Марія Захарова з гордістю повідомила про портрет її шефа Лаврова на міській стіні Лондона. Це був інтернет-жарт...
В Андалусії щур зірвав засідання парламенту (відео)
Світ
В Андалусії щур зірвав засідання парламенту (відео)
Як біг щур, побачила спікер парламенту і злякалася, деякі депутати схопилися зі своїх місць...