[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Події цього тижня насторожують. Нас чекають зміни. Дай Бог, щоб на краще!

Події цього тижня насторожують. Нас чекають зміни. Дай Бог, щоб на краще!

Цей тиждень 2020 точно увійде в історію. Як не дивно, луцький теракт - далеко не найбільш знакова його подія.

Наступного дня після «яка країна, такі й теракти» Україна домовилася з ОРДЛО про «режим повного і всеосяжного припинення вогню». Сторони затвердили «пакет додаткових заходів контролю цього режиму». За набором сухих канцеляризмів стоїть конкретна суть: сторони зобов‘язуються припинити розвідку, диверсійні дії, з фронту забирають снайперів, дрони, спецназ.

Мир і припинення вогню - безумовно дуже важливо.

Але як показує досвід, подібного роду зобов‘язання лягають на Україну, а «та сторона не пустила ОБСЄ».
Поки Україна починає виводити з фронту заборонені майбутніми домовленостями військові з’єднання, Росія завозить в ОРДЛО паливно-мастильні матеріали та нові партії мін. Тому це домовленості на віру. Віру в слово Москви.

Передувала їм низка дивних подій: щодня по вибуху, теракти, мінування, прямі погрози Кадирова Зеленському, жахлива драма під Горлівкою. Сепаратистські ресурси тиждень смакують знущання над трупами українських військових, крадуть їхні телефони та камери і вивалюють дані з них в мережу, зокрема через Шарія.

Цього ж тижня в Києві палять будинок Віталія Шабуніна. Попередня влада проти нього наймала провокаторів і замовляла джинсу в ЗМІ. Слідство з‘ясовувало не хто найняв провокатора, а наскільки сильно вдарив його Шабунін, коли нерви вже здали. Тому він не вірить у розслідування підпалу будинку. Те, що це саме підпал, а не побутова пожежа, не сумнівається навіть поліція.

Знакова подія для всього православ‘я і України як другої в світі за кількістю православних - перетворення Святої Софіі в Константинополі в мечеть. Звідти князь Володимир прийняв християнську віру, зробивши її офіційною релігією своєї держави. Це та церква, де хрестилася княгиня Ольга. Ярослав Мудрий, розбудовував Київ, за взірець маючи Константинополь. Тому і в нас є Софія Київська. Софія у Царгороді відсьогодні - мечеть. Ердоган там провів перший намаз.

США фактично оголошують холодну війну Китаю. Це теж до того, що тиждень справді входить в історію. А у древньому Китаї було таке прокляття - «Щоб ти жив у часи змін». На жаль, ми живемо саме в такі часи.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо