[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Патріотів поселять в гетто, а там і до газових камер недалеко. Медведчук 24/7

Патріотів поселять в гетто, а там і до газових камер недалеко. Медведчук 24/7
Повертаючись до дискусії про канали Віктора Медведчука, які 24/7 ллють в вуха народним масам ненависть до всього українського.
 
Мої знайомі у Харківській та Житомирській областях стверджують, що після кодування сигналу - тобто скоро буде вже рік - у селах дивляться лише ці та російські канали. Інших просто немає.
 
Ахметівська «Україна-24» - єдиний не антиукраїнський канал з тих, до яких зараз мають доступ прості люди в селах та невеликих містах.
 
Теоретично у них мав би бути доступ до «Прямого» та «5-го», але з опитаних мною ні в кого ці канали не показують. Не виключаю - моя вибірка не репрезентативна.
 
Але остання соціологія стосовно ОПЗЖ та Шарія свідчить, що все-таки людей активно обробили саме медведчуківські медіа.
 
Мені дуже дивно, що дискусія на цю тему взагалі не ведеться, а піднімати її якось навіть маргінально. При цьому градус ненависті та божевілля на 112, newsone та особливо ZIK - росте.
 
Коли з незвички починаєш це моніторити, перше питання - а це взагалі законно? Я не юрист, але там неозброєним оком видно ксенофобію, розпалювання національної ворожнечі та відвертий якийсь навіть расизм.
 
24/7 значна частина національного медіа-простору системно провокує громадянську війну, а суспільство вдає, що все ок - «давайте просто читати книжки і дивитися YouTube”. Я вас розчарую. Вони і там.
 
Боюсь, такими темпами розісрану і атомізовану «пасіонарну українську меншість» скоро поселять в гетто у власній країні, а там і до газових камер недалеко.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо