[]

Пандемія гречки: чому не можна зловживати цією крупою?

Пандемія гречки: чому не можна зловживати цією крупою?

Епідемія смертельної китайської пневмонії застала світ зненацька, і замість того, аби купувати медичні маски, рукавички та антисептики, люди в паніці почали скуповувати гречку. Та чи не нашкодить надмірне вживання цієї крупи нашому організму?

Гречка - одна з найпопулярніших круп на території СНД країн. Вона користується величезною популярністю через легку доступність та неймовірну кількість корисних властивостей які в ній містяться.

І справді, унікальний склад гречки приносить велику користь організму. Адже такої великої кількості білків і вітамінів мало де можна відшукати. У ній міститься рідкісний вітамін РР, а також вітаміни групи В, вітамін А і Е. У складі цієї крупи також присутній йод, кальцій, магній, велика кількість фосфору, мідь і залізо.

Але не варто їсти її щодня, адже у всьому потрібно знати міру. Навіть гречка здатна завдати величезної шкоди організму якщо вживати її постійно.

Так чому ж так небезпечна гречка? Український Дощ розповідає.

Часте вживання гречки дуже шкодить людям у яких є проблеми з травленням. Вона здатна утворювати гази і чорну жовч в шлунку, що в свою чергу призводить до шлункових газів і до здуття живота.

Так само, постійне вживання гречки здатне значно підвищити рівень цукру в крові, що дуже небезпечно для хворих на діабет.

Також при приготуванні немитої гречки в воду потрапляє величезна кількість шкідливих речовин які можуть надати дуже негативний вплив на ваш організм. Так що дуже важливо промивати не тільки гречку, а й будь-яку іншу крупу перед приготуванням.

Так само це стосується і зеленої гречки, яку багато хто вважає абсолютно корисним продуктом. Навіть термічна обробка в воді не здатна знищити все мікроби в гречці.

Більше того, у цій крупібагато крохмалю і білка, які можуть бути причиною виникнення алергії, а також захворювань шлунково-кишкового тракту. У зв'язку з цим від цієї крупи краще відмовитися людям, які страждають від проблем з травленням.

Важливо готувати цю кашу правильно. Експерти радять не варити її, а залити окропом і залишити на ніч. В такому випадку гречка втратить багато шкідливих речовин. А ще відмовитися від продукту краще вагітним і тим, хто страждає підвищеним артеріальним тиском.

Тож не варто зловживати навіть тими продуктами, які всі вважають абсолютно корисними. Раціон людини повинен бути зваженим і різноманітним.

 

[]
Теги
Схожi
Американська астронавтка розповіла, як пережити самоізоляцію
Здоров'я
Американська астронавтка розповіла, як пережити самоізоляцію
Пеггі Вітсон провела на космічній станції 665 днів і зазначила, що їй ніколи не було нудно...
Кардіолог розповів про небезпечні для серця продукти
Здоров'я
Кардіолог розповів про небезпечні для серця продукти
Особливо небезпечним для серця він назвав червоне м'ясо. Цей продукт містить багато насичених жирів, споживання яких варто обмежувати, віддаючи перевагу моно- і поліненасиченим жирам....
Така природа: жінки завжди живуть довше
Здоров'я
Така природа: жінки завжди живуть довше
Нове дослідження, у якому науковці намагалися відстежити тривалість життя ссавців у дикій природі, показало, що зазвичай самки живуть довше, ніж самці...
Горілка захистить? Міфи і правда про зміцнення вашого імунітету
Здоров'я
Горілка захистить? Міфи і правда про зміцнення вашого імунітету
За даними китайських вчених, діти набагато легше переносять зараження новим коронавірусів - у них не буває високої температури, м'язової слабкості і головного болю. Однак чим старша людина, тим серйозніше симптоми і ускладнення - аж до летального результату...
Залишайтеся вдома - дайте шанс на життя
Здоров'я
Залишайтеся вдома - дайте шанс на життя
Україна вибрала карантин тому, що завдання карантину - тягнути час, «залишайтеся вдома» не просто красивий хештег...