[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Особисто я не відчуваю жодного зловтішання докола Керченського мосту

Особисто я не відчуваю жодного зловтішання докола Керченського мосту
И? Огненний Керченський міст потішив спозарання багато українських сердець, які б’ються за принципом «гірше вже не буде». Воно то так. І навіть гикавне запитання «И?» мало що міняє: ми керуємся логікою якомога більшого шкідництва в тилу ворога, бо й так нема що втрачати. І це правильно.
 
Особисто я не відчуваю жодного зловтішання, бо всяке зловтішання віє неміччю. Мене більше цікавить оте кружляюче запитання «И?».
 
Пуйлові на руку посилення критики, яке лунає від Кадирова-Пригожина-Сімоньян в адресу Міноборони. Не виключено, що повальний хейт до ру-генералітету організований якраз кремлем. Бо якраз генерали призначені стрілочниками за всі невдачі в Україні. Це вони, а не плеш, провалюють мілітарну кампанію.
 
Всередині тераріуму лавина претензій до беззубого і спитого генералітету – це посилення теми агресивної війни, ядерної ескалації й кусючої відповіді. Назовні путін посилає сигнал про готовність до перемовин, а всередині ліпить запит на радикальні дії, на розв'язані руки, на виправляння помилок. Зрештою, на жовчну помсту. Не за міст - за сумарне фіаско всіх 7 місяців. Поразку може перекрити лише відкоркована ведмежа лють.
 
До деокупації Криму наразі це не має ніякого стосунку. Не треба бігти попереду фіри. Спокійніше трошки. Не все зразу. Тихіше їдеш - далі будеш.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади
Виселення московського патріархату з Києво-Печерської Лаври це вигнання бісів і демонів з їх розплідника
Колекцію вбитих інституцій поповнив особливо знаковий і пам’ятний експонат – НАБУ (відео)
Російська імперія – чи не єдина, яка колонізувала власний народ нарівні з завойованим